Oglądaj z Live Nation

  Wiecej informacji

  Night Lovell działając razem z wytwórnią G59 stał się jednym z najszybciej rozwijających się hip-hopowych artystów z Kanady. Od momentu jego wcześniejszych sukcesów związanych z  debiutanckim mixtapem Concept Vague, ilość jego słuchaczy na Spotify powiększa się o 20 tys. nowych fanów co miesiąc.  

  Łącznie jego utwory były odtwarzane ponad 750 milionów razy, a co miesiąc słucha go aż 4,5 miliony osób.  

   

  Night Lovell wziął udział w serii Juno Awards Underground Rising Documentary i uzyskał znaczące recenzje od takich mediów jak: Pigeons and Planes, Pitchfork czy Rolling Stone.  

  Na jego ostatnich dwóch trasach po Europie, wyprzedał 28 koncertów, między innymi w Amsterdamie, Mediolanie, Berlinie.. 

   

  Łącząc ciemne i eksperymentalne dźwięki z hip-hop’em na pierwszym albumie Concept Vague, na którym znajdziemy hitowy Dark Light, Night Lovell utorował sobie drogę do współpracy z G59 Records. Teledysk do Dark Light obecnie ma ponad 28 milionów wyświetleń na YouTube a od premiery Lovell pozostaje w centrum zainteresowania.  

   

  Jego najnowszy album - Goodnight Lovell – został wydany w lutym w 2019 roku i zdobył ponad 160 milionów odtworzeń, tylko na samym Spotify. Płyta wprowadza nas w mroczne fantazje jak i koszmary artysty. Po latach od premiery Night Lovell wystąpił na takich festiwalach jak Rolling Loud, wyjechał w trasę po Kanadzie, Stanach, Europie i Australii i zyskał wielu nowych odbiorców, którzy niecierpliwie czekają na jego najnowszy materiał.  

   

  W 2020 roku Night Lovell podpisał kontrakt z NEXT Models, a już niedługo wyda swój najnowszy album pod skrzydłami nowej wytwórni G59 Records. 

   

  2021 rok był dla artysty bardzo pracowity. Nagrywając 15 utworów na swój nowy album i tworząc teledyski Lovell przygotował wiele do zaoferowania dla swoich wyczekujących fanów.  

   

  Pierwszy singiel „Alone” z nowej płyty miał swoją premierę we wrześniu, a drugi w listopadzie wraz z teledyskiem. Lovell wydał nowy utwór „Mr. Make Her Dance”, który zgromadził ponad 10 milionów odtworzeń w pierwszym miesiącu. 

   

  01.03.2023 

  Więcej koncertów Live Nation