Oglądaj z Live Nation

  Wiecej informacji

  Jeśli do tej pory brakowało dowodów na to, że Rammstein jest obecnie jednym z najciekawszych zespołów na świecie, sprawa stała się jasna po wydaniu ósmego albumu zespołu „Zeit” oraz dzięki kolejnej trasie stadionowej.

  Udowadniają to: dyskusje pod felietonami, entuzjastyczne opinie fanów na temat nowego albumu oraz fantastyczne recenzje trasy, na którą bilety zostały wyprzedane w rekordowym tempie.

   

  Konstrukcja sceny, która czasem góruje nad dachem, wydarzenie rozświetlone przez ogień, perfekcyjnie zgrany zespół, poczucie humoru oraz patos inscenizacji Rammsteina - wszystko to jest rzadkością w takiej skali i jakości na rynku muzycznym. Więc logiczne jest, że Rammstein oferuje wszystkim swoim obecnym oraz przyszłym fanom, możliwość doświadczenia ich „gigantycznego show” (Merkur), z „dużą ilością fajerwerków, ogromem huku i dymu” (Sueddeutsche Zeitung), który sprawi, że ​​europejskie „stadiony zadrżą” (Nordkurier).

   

  Rammstein powróci i ogłasza, że pierwsza w historii zespołu trasa stadionowa będzie miała swoją trzecią część!


   

   

  Aby zapewnić widzom możliwość zakupu biletów w uczciwej cenie prosimy o przestrzeganie poniższych zasad:

  Wszystkie informacje o legalnych stronach oferujących oficjalną przedsprzedaż można znaleźć na stronie rammstein.com/tickets. Wszyscy inni sprzedawcy oferujący sprzedaż biletów na koncert Rammstein NIE SĄ AUTORYZOWANYMI bileteriami. Bilety na Rammstein zakupione od nieautoryzowanych sprzedawców nie upoważniają do wstępu.

  Wszystkim potencjalnym nabywcom biletów zalecamy wcześniejsze założenie konta klienta w systemach biletowych, aby na początku przedsprzedaży, mogli szybciej zrealizować proces zamówienia.

  Bilety na koncert w Polsce są personalizowane. Spersonalizowany oznacza, że każdy bilet jest przypisany do osoby wymienionej na bilecie. Jeden klient może kupić maksymalnie cztery (4) bilety na koncert w regularnej sprzedaży lub dwa (2) bilety w przedsprzedaży dla fanklubu LIFAD.

  W przypadku koncertów w pozostałych krajach, można kupić maksymalną liczbę biletów wyświetlanych dla każdego miejsca podczas procesu zakupu. Dalsze informacje na temat ograniczeń i ewentualnej personalizacji w poszczególnych krajach zostaną podane podczas procesu sprzedaży i są częścią Ogólnych Warunków Sprzedaży.

  Wszelkie przekazywanie spersonalizowanych biletów na koncert Rammstein jest zabronione. Sprzedaż biletów podlega specyficznym dla danego kraju wymogom danego autoryzowanego dostawcy biletów i organizatora (w przypadku koncertów w Niemczech bilety mogą być zwracane wyłącznie zgodnie z Ogólnymi Warunkami Handlowymi MCT Agentur GmbH).

  Ta szczególna i świadoma regulacja przedsprzedaży ma dać jak największej liczbie widzów szansę na zakup biletów po uczciwych i niewygórowanych cenach.

  Wszystkie koncerty Europe Stadium Tour 2023 odbędą się pod kierownictwem MCT Agentur GmbH. Informacje o wszystkich koncertach pod adresem mct-agentur.com.

   

   

  Więcej koncertów Live Nation