Oglądaj z Live Nation

  Wiecej informacji

  Searows to pseudonim Aleca Duckarta, piosenkarza i gitarzysty z Pacyficznego Zachodu. Intymny, stonowany i porywający debiutancki album Duckarta, "Guard Dog", został wydany niezależnie w 2022 roku i szybko znalazł swoją publiczność, która już dzieliła się fragmentami jego muzyki za pośrednictwem platformy TikTok. Bez konkretnych oczekiwań, co do tego, gdzie chciałby, by muzyka trafiła, album został ciepło przyjęty i otrzymał znaczące poparcie od takich artystów jak: Ethel Cain i Gracie Abrams, obu z którymi od tego czasu występował jako support na trasach koncertowych.  

   

  Pod koniec 2023 roku Searows wydał nową EP-kę, “End Of The World”, za pośrednictwem Last Recordings On Earth, nowej wytwórni uruchomionej przez Matta Maltese we współpracy z Communion Records. EP-ka spotkała się z uznaniem krytyków, zbierając pochwały od Dazed i NME. Po premierze jego utwór „House Song” znalazł się w zestawieniu Spotify 10 najlepszych piosenek niezależnych 2023 roku, a on sam niemal natychmiast wyprzedał trasę koncertową w USA i debiutanckie koncerty w Londynie i Paryżu.   

   

  Teraz, gdy jego fani wciąż rosną w sieci, Searows przygotowuje się do zagrania swoich największych w historii koncertów w Wielkiej Brytanii / UE i do wydania nowej muzyki.    

   

  28.05.2024 

  Gatunki

  Więcej koncertów Live Nation