Oglądaj z Live Nation

  Wiecej informacji

  Od ich dojścia do sławy w nowym tysiącleciu po osiągnięcie statusu supergwiazd na antenie MTV w trakcie odradzania się pop-punku, SIMPLE PLAN są niezatartą częścią kultury popowej od czasu ich powstania w Montrealu w 1999 roku. Sprzedali 10 milionów albumów na całym świecie, zdobyli kilka nagród Juno, wystąpili na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w 2010 roku i niedawno rozpowszechnili wszechobecne już wyzwanie TikToka #ImJustAKid, które wygenerowało ponad 3,4 miliona filmów, w tym nagrania Hilary Duff, Eda Sheerana, Ushera oraz Venus i Sereny Williams.

   

  Ale co najważniejsze, nigdy nie stracili kontaktu z tym, co naprawdę się liczy - z ich publicznością. „Jesteśmy tak szczęśliwi, że mamy fanów, którzy kochają nasze stare i nowe utwory" – mówi perkusista Chuck Comeau. „Jesteśmy bardzo dumni z naszej przeszłości, ale jeszcze bardziej podekscytowani przyszłością. Zawsze czujemy, że dzielą nas tylko 3 minuty od najlepszego lub największego utworu naszej kariery".

   

  Ta ambicja w pełni ujawnia się na szóstym albumie studyjnym zespołu, “HARDER THAN IT LOOKS”. To pierwsza płyta wydana przez samych Comeau, wokalistę Pierre'a Bouviera oraz gitarzystów Sébastiena Lefebvre'a i Jeffa Stinco. Album honoruje legendarne dokonania Simple Plan, jednocześnie posuwając się naprzód w nowych kierunkach, dzięki utworom takim jak „The Antidote," „Ruin My Life" (z udziałem Derycka Whibleya), „Congratulations," „Wake Me Up (When This Nightmare's Over)" i „Iconic", które mają szansę stać się ulubionymi kawałkami fanów na lata.

   

  „To niesamowicie skomplikowane, by być w zespole przez ponad 20 lat, utrzymywać się na fali, pozostawać ważnym kulturowo i radzić sobie z wszystkimi wyzwaniami, które stawia przed tobą życie" – mówi Bouvier. „To jest dalekie od 'prostego planu' – tak naprawdę jest znacznie trudniejsze niż się wydaje. W ciągu naszej kariery zrozumieliśmy po czasie, że nasze brzmienie to atut, a nie wada. Na tej płycie powiedzieliśmy sobie: ‘Zaakceptujmy to, kim jesteśmy i nie bójmy się robić tego, co robimy najlepiej.' Stworzenie dobrego albumu Simple Plan jest równie trudne, jak stworzenie czegoś wyjątkowego i nieszablonowego".

   

  31.07.2023 

  Gatunki

  Więcej koncertów Live Nation