Oglądaj z Live Nation

  Wiecej informacji

  Mick Hucknall jest autorem piosenek i liderem zespołu Simply Red od samego początku czyli od 1985 roku, wspomagany od 1985 r przez saksofonistę Iana Kirkhama. Obecny skład pozostaje niezmienny od 2003 roku, a trasa koncertowa będzie wykorzystywała podstawowe atuty tego fantastycznyego zespołu. 

  „Chcę, żeby dobrze się bawili, aby ludzie wstali i bawili się oraz, by każdy włożył w to swoje serce. Chodzi o to, by poczuli rytm ”, mówi Hucknall.

  „Blue Eyed Soul” został nagrany na żywo w British Grove Studios w Londynie. Wszystkie dziesięć utworów, w tym rewelacyjny singiel Thinking Of You, zostało napisanych przez Micka Hucknalla i wyprodukowanych przez długoletniego współpracownika Andy'ego Wrighta. Pod względem muzycznym-czerpią z klasycznego funku i soulu a inspiracją byli: Wilson Pickett, Dyke and the Blazers, James Brown i sekcja dęta Tower of Power. „Nie mogę się doczekać, aby zagrać ten album na żywo, ponieważ jest prawdziwy”, mówi Hucknall o nadchodzącej płycie. „Chcę się dobrze bawić”.

  „Blue Eyed Soul” Zamów juz teraz 

  www.simplyred.com

  Więcej koncertów Live Nation