Oglądaj z Live Nation

  Wiecej informacji

  “Let’s just keep dancing, keep dancing like we own the night…” 

   

  Szarża na oślep w kierunku pulsujących neonów, z natarczywymi syntezatorami, poruszającymi ciało bitami i odurzającym wokalem. Piosenka jest świetną, wyrazistą migawką szczytu naprawdę wspaniałej nocy, kipiącą euforycznym ciepłem, wspólnotową radością i kuszącą nutą tego, co nadejdzie po zgaśnięciu świateł. "We Own The Night" autentycznie oddaje błogą atmosferę, która pojawia się, gdy ludzie łączą się dzięki sile granej muzyki, a Sophie and the Giants rozkoszują się chwilą, promieniując niepowstrzymaną, ostrą radością. 

   

  “This song is about making those unforgettable nights out with your friends,” wyjaśnia Sophie o utworze, który wyznacza ewolucję Sophie and the Giants z zespołu w solowy projekt. “We Own The Night is about those times when nothing else matters except that one moment!” 

   

  "We Own The Night" pojawia się tuż po niedawnej współpracy Sophie z niemieckim DJ-em Purple Disco Machine, In The Dark. Błyskawicznie rozkwitający klasyk disco, który na początku tego roku stał się numerem 1 w całej Europie - znalazł się nawet na szczycie ogólnoeuropejskiej listy przebojów APC - i od tego czasu stał się stałym elementem wszystkich imprez i najbardziej wpływowych list, ponieważ od czasu premiery w kwietniu został odtworzony ponad 100 milionów razy. To ich drugi wspólnie napisany utwór, będący kontynuacją hitu Sophie and Purple Disco Machine z 2020 roku - Hypnotized. 

   

  Sophie opisuje siebie jako niespokojne dziecko, z problemami z pewnością siebie, któremu nie pomagało uporczywe nękanie w szkole za przestępstwo posiadania rudych włosów. Po ukończeniu szkoły dołączyła do chóru - co doprowadziło do niezwykłego występu na Wembley Arena w wieku nastoletnim - co zapewniło jej wzrost pewności siebie, ale to pisanie piosenek w zaciszu swojej sypialni i od czasu do czasu w opuszczonej szkolnej sali muzycznej stało się zbawieniem Sophie. “I can’t remember a time when there weren’t melodies in my head,” mówi. “When I started writing lyrics and playing the guitar, suddenly it wasn’t all in my head any more.” 

   

  Źródło: Spotify, universal-music.de 

   

  07.06.2023 

  Gatunki

  Więcej koncertów Live Nation