Oglądaj z Live Nation

  Wiecej informacji

  Pochodząca z Calgary piosenkarka/autorka tekstów/tancerka Tate McRae stała się artystką, którą warto obserwować, dzięki osiągnięciom takim jak: ponad 6,7 miliarda streamów, ponad 945 miliona wyświetleń teledysków, przebój nr 1 na liście Top 40 i mnóstwo tanecznych hitów nr 1. Otrzymała niezliczone wyróżnienia, w tym nominacje do dwóch nagród Billboard Music Awards, nagrody MTV VMA Award, People's Choice Award, czterech nagród iHeartRadio Music Awards i dziewięciu nagród JUNO Awards. Znalazła się na prestiżowej liście Variety 2022 Power of Young Hollywood, a przez ostatnie trzy lata figurowała w zestawieniu Billboard 21 Under 21 oraz w rankingu Forbes 30 Under 30 w 2021 roku, gdzie może pochwalić się tytułem najmłodszego muzyka na liście.

   

  Jej singiel "you broke me first" wyróżniony numerem #1 przez RIAA z 3-krotnym platynowym statusem zgromadził ponad 1,9 miliarda odtworzeń od czasu premiery w 2020 roku. Tate współpracowała z wieloma artystami, w tym z Regardem i Troye Sivanem przy ich tanecznym hicie nr 1 "You", z Khalidem przy utworze "working", razem z Tiësto stworzyli "10:35", a z Jeremym Zuckerem współpracowała przy jej viralowym singlu "that way". Artystka koncertowała na całym świecie i wystąpiła na wielu festiwalach muzycznych, w tym Lollapalooza, Bonnaroo, Firefly, The Governor's Ball, Austin City Limits i innych. 

   

  W ubiegłym roku wydała swój bardzo oczekiwany debiutancki album "i used to think i could fly", który wylądował na 1. miejscu Global Top Albums Debut Chart serwisu Spotify, znalazł się w pierwszej dziesiątce w kilku krajach tuż po premierze, do dziś zdobywając ponad 1,5 miliarda odtworzeń. Zawierający platynowy singiel "she's all i wanna be" z tytułem RIAA i złoty utwór "feel like shit", album doprowadził Tate na najwyższy światowy poziom wraz z gwiazdorskimi współpracownikami i producentami, takimi jak Greg Kurstin, Finneas, Charlie Puth, Alexander 23, Blake Slatkin i nie tylko. Oszałamiający album został doceniony m.in. przez Billboard, który stwierdził, że "...Tate McRae wkracza na gwiazdorską ścieżkę swoim długo oczekiwanym debiutanckim albumem" podczas, gdy GRAMMY.com stwierdziło, że "...każdy utwór pokazuje, że McRae jest gotowa, aby stać się jedną z najbardziej prawdziwych i naturalnych supergwiazd swojego pokolenia".

   

  06.11.2023 

  Gatunki

  Więcej koncertów Live Nation