Oglądaj z Live Nation

  Wiecej informacji

  The Pineapple Thief to jeden z najbardziej interesujących i wpływowych zespołów grających progresywnego rocka w XXI wieku. Konsekwentnie przesuwają granice gatunku, tworząc unikalne brzmienie, które przyniosło im oddanych i pełnych pasji fanów. 

   

  Ich muzyka to połączenie porywających melodii, zawiłych aranżacji i inteligentnych tekstów. Przepełnione emocjami utwory poruszają trudne tematy, zmuszają do refleksji, a także zwracają uwagę na związki międzyludzkie oraz nieustannie ewoluującą naturę życia. Z zaangażowaniem i ponad dwudziestoletnią historią The Pineapple Thief nieustannie doskonalą swoje brzmienia, począwszy od pierwszych albumów, a skończywszy na najnowszych: "Dissolution" i "Versions Of The Truth".  

   

  Słynący z niepowtarzalnych występów na żywo - Bruce Soord (wokal, gitara), Jon Sykes (bas), Steve Kitch (klawisze) i Gavin Harrison (perkusja) zabiorą publiczność w porywającą podróż przez cały bogaty dorobek swojej kariery. Występy zespołu są świadectwem ich umiejętności muzycznych i zdolności do wzbudzania w widowni wyjątkowych emocji podczas koncertów na żywo. 

   

  20.10.2023 

  Gatunki

  Więcej koncertów Live Nation