Oglądaj z Live Nation

  Wiecej informacji

  Globalna supergwiazda Tones And I powróciła z nowym singlem "Charlie", świętując jego wydanie debiutanckim występem w programie telewizyjnym Jimmy Kimmel Live! W nowym utworze inspirowanym disco, Tones And I brzmi odważniej i luźniej, a jej głos zalewa parkiet euforią. Rozwijając temat utworu, Tones And I wyjaśnia: "Charlie to piosenka, która pojawiła się znikąd, została zrobiona w 3 godziny i najpierw napisaliśmy linię basu. Jest o tęsknocie za moim psem Charlie i innych rzeczach. To funkowy jam i chciałam się z nim po prostu trochę pobawić".

   

  Nowy singiel jest następstwem debiutanckiej współpracy piosenkarki z nagrodzonym GRAMMY, multi-platynowo sprzedającym się artystą Macklemore'em przy triumfalnym nowym utworze 'CHANT'. Tones and I dołączyła do urodzonego i mieszkającego w Seattle artysty podczas porannego debiutu telewizyjnego utworu w ramach Good Morning America's Summer Concert Series w Central Parku, a obecnie jest w trasie z Macklemore'em w ramach jego północnoamerykańskich występów z Imagine Dragons.

   

  Tones And I rozpoczęła 2022 rok refleksyjnym utworem "Eyes Don't Lie", który jest pierwszym nowym utworem Tones And I/ wokalistki od czasu wydania jej sławnego debiutanckiego albumu Welcome To The Madhouse.

   

  Wydany w 2021 roku album Welcome To The Madhouse zadebiutował na pierwszym miejscu australijskiej ARIA Albums Chart, kontynuując niesamowitą serię sukcesów Tones And I. Płyta opisuje intymnie szczerą i żywą podróż od grania na ulicach Byron Bay przez międzynarodową sławę, aż do pożegnania z najlepszym przyjacielem. Tones And I łączy to wszystko w poruszającą i magnetyczną kolekcję 14 utworów napisanych w całości przez australijską artystkę, która współprodukowała również każdą piosenkę. Album wyróżnia singiel "Fly Away", poetycka i mocna kompozycja, którą Tones And I wykonała w Jimmy Kimmel Live! i The Ellen DeGeneres Show. Welcome To The Madhouse zawiera również "Won't Sleep", który pojawił się wraz z oficjalnym teledyskiem wyreżyserowanym przez Tones And I, Nicka Kozakisa i Liama Kelly'ego oraz "Cloudy Day", który VARIETY okrzyknął "idealnym hymnem pandemii", a Tones And I wykonała go w The Late Show with Stephen Colbert i TODAY.

   

  Pochodząca z australijskiego półwyspu Mornington, Tones And I udała się do Byron Bay na początku 2018 roku, aby występować jako artysta uliczny. Już pierwszego dnia miała tłumy wylewające się na ulicę. Tones rzuciła pracę w handlu detalicznym i postanowiła uczynić Byron swoim nowym domem, gdzie przez rok mieszkała w swojej furgonetce, szlifując pisanie piosenek i występy na żywo w każdy weekend. Rok później, Tones And I eksplodowała w świadomości popkultury z jej globalnym hitem "Dance Monkey"- najbardziej Shazamowanym singlem wszech czasów i oficjalnie 3. najczęściej streamowanym utworem wszech czasów na Spotify, co czyni go najczęściej streamowanym utworem w historii kobiecego artysty na tej platformie.

   

  Od momentu premiery, oficjalny teledysk "Dance Monkey" przekroczył 1.8 miliarda wyświetleń na YouTube, podczas gdy utwór przekroczył siedem miliardów streamów na całym świecie i zdobył sześciokrotnie platynowy certyfikat RIAA w USA, jak również multi-platynowy lub diamentowy certyfikat w szesnastu innych krajach. Ponadto, "Dance Monkey" trafił na 4. miejsce listy przebojów Billboard Hot 100, dzięki czemu jest pierwszym od ponad ośmiu lat hitem z pierwszej piątki listy Hot 100 napisanym wyłącznie przez kobietę. W Australii, "Dance Monkey" bije rekordy wszech czasów pod względem największej ilości tygodni spędzonych na pierwszym miejscu ARIA Singles Chart, podczas gdy w Wielkiej Brytanii utwór sprawił, że Tones And I jest najdłużej utrzymującą się na pierwszym miejscu artystką na Official Singles Chart. "Dance Monkey" znajduje się na debiutanckiej (złotej) EPce Tones And I- The Kids Are Coming, która zdobyła aż cztery nagrody ARIA, w tym: "Breakthrough Artist", "Best Female Artist", "Best Pop Release" oraz "Best Independent Release".

   

  Tones And I jest obecnie w trakcie ogromnej ilości występów na światowych festiwalach i własnych koncertach. Powróci do ojczyzny w ostatnim kwartale 2022 roku, aby wystąpić na festiwalach The Drop, Vanfest i Harvest Rock.

  Więcej koncertów Live Nation