Idź do Oh Wonder

Przełożony z 10 listopada 2020r. oraz 26 października 2021r. z klubu Tama.

 

Zachowaj swój bilet, ponieważ będzie ważny na nową datę. Bądźcie bezpieczni i dbajcie o siebie.

 

Zachowaj swój bilet, ponieważ będzie ważny na nową datę. Bądźcie bezpieczni i dbajcie o siebie.

Oh Wonder

Oh Wonder

sob. 12 mar 2022
Poznan

B17 | Poznan

Otwarcie bram: Info wkrótce

Oh Wonder to pochodzących z Londynu duet alt-popowy, w skład którego wchodzą Anthony West i Josephine Vander Gucht. Zespół ma na swoim koncie trzy, świetnie przyjęte przez fanów i krytyków albumy oraz wyprzedane koncert na całym świecie.

Nadchodząca trasa koncertowa będzie promowała wydany w lutym album ,, No One Else Can Wear Your Crown’’.

Album ,,No One Else Can Wear Your Crown’’ został w całości napisany oraz wyprodukowany w domowym studio zespołu. Na płytę trafiło 10 utworów, które ukazują różne emocje i doświadczeń zdobyte w ostatnich latach działalności Oh Wonder – od ostatniej trasy koncertowej, przerwy w karierze zespołu, po wszystko co do tej pory osiągnęli. Nic więc dziwnego, że ,,No One Else Can Wear Your Crown’’ ma nadrzędne przesłanie dotyczące akceptacji siebie, wiary we własne możliwości i radości z życia.

Album „No One Else Can Wear Your Crown” to doskonały dowód na to, jaka siła drzemie w zespole Oh Wonder oraz wspaniała, muzyczna nadzieja na lepsze jutro. Album to doskonałe połączenie wielkich pytań o miłość i związek, po zadumę nad tym co zrobić z psem podczas trasy koncertowej. „No One Else Can Wear Your Crown” to szczere i radosne lekarstwo na trudy i zmagania, z którymi przyszło nam się mierzyć w dzisiejszych czasach.

👉 Dołącz do wydarzenia na Facebooku

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaz*
    Od 105,00 zł

Nie możesz znaleźć czego szukasz?

Wybierz inną datę

Występujący Artyści