Idź do The Stranglers

The Stranglers

The Stranglers

czw. 11 lis 2021
Wroclaw

Otwarcie bram: Info wkrótce

9 listopada 2021 – Warszawa, klub Stodoła

11 listopada 2021 – Kraków, klub Studio

 

Przedsprzedaż dla posiadaczy kart Citi Handlowy rozpoczyna się w poniedziałek, 25 stycznia o godzinie 14:00 i potrwa do środy, 27 stycznia do godziny 9:00.

 

Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się we wtorek, 26 stycznia o godzinie 10:00 na Ticketmaster.pl i potrwa do środy, 27 stycznia do godziny 10:00.

 

Bilety trafią do sprzedaży ogólnej w środę, 27 stycznia o godzinie 10:00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • Sprzedaz*
    Odwołane.

Nie możesz znaleźć czego szukasz?

Wybierz inną datę

Wcześniejsze daty
Późniejsze daty

Występujący Artyści

Informacje o wydarzeniu

The Stranglers zdobyli sławę podczas eksplozji brytyjskiego punka, ale zawsze wyróżniali się spośród innych zespołów. Grali razem już wcześniej i choć mieli wielki talent, by zasłużyć na miano niegrzecznych i transgresywnych to ich muzyka nie przypominała szybkiej, głośnej gitarowej furii Damned, Sex Pistols czy The Clash.  Zamiast tego, ich muzyka początkowo przypominała garażowego punka z lat 60. ze złowieszczą psychodeliczną nutą dodaną dzięki klawiszom Dave'a Greenfielda.  Grupa rzadko zajmowała się polityką czy komentarzami społecznymi, woląc snuć opowieści o dekadencji seksualnej, dziwnych związkach i złym zachowaniu. Z biegiem czasu zespół wypracował bardziej popowe brzmienie, wciąż mroczne, ale z melodiami, które pozwoliły utworom takim jak „Dutchess”, „Only the Sun” i „Golden Brown” stać się hitami. 

To dało The Stranglers czas i okazję by dojrzeć. Ich piosenki stały się bardziej dopracowane, a ich produkcja stała się czystsza i przyjazna dla odbiorcy, bez całkowitego porzucenia szyderstwa dźwiękowego, które zawsze było ich znakiem firmowym. Ich pierwsze dwa albumy, „Rattus Norvegicus” i „No More Heroes” (oba wydane w 1977 r.) są przykładem twórczości, która przyniosła im sławę. „La Folie” z 1981 r. i „Aural Sculpture” z 1984 r.  ukazują najważniejsze momenty z ich dojrzałego okresu, a „Norfolk Coast” z 2004 r. pokazało, że The Stranglers to wciąż potężna siła, mimo zmian w składzie i 30 latach wspólnej pracy.

 

Źródło: allmusic.com

Dostęp dla osób z niepełnosprawnościami

W celu zakupu biletu dla osób z niepełnosprawnościami KLIKNIJ TU