Oglądaj z Live Nation

  Wiecej informacji

  Big Time Rush stali się sensacją w listopadzie 2009 roku, kiedy na Nickelodeon pojawił się serial telewizyjny o tej samej nazwie. Program koncentrował się na hollywoodzkich przygodach czterech hokeistów z Minnesoty po tym, jak zostali wyłonieni w castingu do założenia boysbandu. Program stał się ogromnym sukcesem, po którym - Carlos, Kendall, James i Logan, ożyli jako zespół poza ekranem, wydając trzy pełne albumy i występując na całym świecie. Serial zakończył się w lipcu 2013 roku i po czterech latach nagrywania muzyki i koncertowania, ich drogi rozeszły się, ale przez lata pozostali bliskimi przyjaciółmi.

   

  Po 7 latach, chcąc sprawić radość swoim fanom podczas kwarantanny, członkowie Big Time Rush postanowili wystąpić razem jako grupa, aby okazać fanom miłość i poczucie wspólnoty. Ich powrót i wykonanie akustycznej wersji przeboju - "Worldwide" wywołały ogromne nadzieje wśród fanów i w mediach. Następstwem tego było zdobycie ponad 10 milionów streamów tylko w 2020 roku, a wszystkie cztery sezony ich serialu zostały dodane na platformę Netflix w marcu 2021 roku i pojawiły się w "Top 10" najpopularniejszych tytułów.

   

  Formacja silniejsza niż kiedykolwiek rozpoczęła 2022 rok niezwykle udaną, wyprzedaną trasą koncertową "Forever Tour", a także wydali zupełnie nowe utwory, w tym takie przeboje jak: "Honey", "Fall" i "Not Giving You Up". Trasa "Forever Tour" osiągnęła wynik ponad 300 000 sprzedanych biletów w Ameryce Północnej i Południowej, wliczająć w to wyprzedane koncerty w Chicago czy w legendarnej nowojorskiej Madison Square Garden.

   

  Oprócz ogromnej, wyprzedanej trasy koncertowej, rok 2022 obejmował także występy podczas Latin Kids Choice Awards, iHeart Music Festival, Macy's Thanksgiving Day Parade oraz premierę ich pierwszego wydarzenia pay-per-view - "The City Is Ours", czyli filmu koncertowego przedstawiającego wyprzedany koncert zespołu w Madison Square Garden.

   

  29.01.2024 

  Więcej koncertów Live Nation