Oglądaj z Live Nation

  Wiecej informacji

  Piosenkarka i prowokatorka DeathbyRomy przelewa zarówno ból, jak i euforię w swoją chwytliwą, ale alternatywną muzykę, łącząc popowe melodie i napędzające trap metalowe bity z hipnotycznym wokalem i głęboko osobistymi tekstami. Dzięki debiutanckiemu albumowi „Monsters” z 2018 roku szybko znalazła niezliczonych fanów, którzy pojawili się na jej koncertach w charakterystycznym makijażu oczu. W 2019 roku wydała swoją EP-kę „Love U - to Death”, na której znalazł się wyróżniający się i często streamowany utwór „Problems”.  

   

  W październiku 2022 roku DeathbyRomy wydała swoją pierwszą w historii niezależną EP-kę „Entropy”, z której single znalazły się na takich playlistach jak: All New Rock, New Noise, Fierce Femmes, Sludge, Misfits 2.0, Sinister Sounds i wielu innych oraz miały premierę w BBC Radio 1 Rock w programie Future Alternative. 

  Pisały o nich również PAPER mag & Grimy Goods, a DeathbyRomy zdobyła tytuł Artystki Tygodnia Kerrang! 

   

  W 2022 roku DeathbyRomy wystąpiła z Bring Me The Horizon, otworzyła koncert MODSUN w Wielkiej Brytanii i zagrała na festiwalach w całej Europie i Stanach Zjednoczonych. W 2023 roku artystka koncertowała z The Used i Pierce the Veil w 14 stanach USA. Będzie współpracować z Adult Swim, który wyda jej dwie piosenki wraz z animowanym teledyskiem na swoich platformach (Adult Swim i HBO Max).  

   

  11.07.2023 

   

   

  Gatunki

  Więcej koncertów Live Nation