Oglądaj z Live Nation

  Wiecej informacji

   

  Nominowany do nagrody Grammy OneRepublic składa się z wokalisty / autora piosenek i głównego wokalisty Ryana Teddera, gitarzystów Zacha Filkinsa i Drew Brown, basisty i wiolonczelisty Brenta Kutzle oraz perkusisty Eddiego Fishera. Zespół wydał swój debiutancki set Dreaming Out Loud w 2007 roku. Wydanie Mosley Music Group / Interscope zawierało wielokrotnie sprzedawany platynowy singiel „Apologize”, który zrujnował sprzedaż cyfrową i emitowane płyty na całym świecie i otrzymał nominację do nagrody Grammy. Drugi album zespołu, Waking Up z 2009 roku, przyniósł hity „All the Right Moves”, „Secrets” i „Good Life”. W 2013 roku wydano certyfikowany platynowy album „Native”, na którym znalazł się hit nr 1 oraz singiel „Counting Stars”, który sprzedał się ponad 33 miliony, a także odbyła się światowa trasa koncertowa. OneRepublic wydał Oh My My, czwarty pełny album w 2016 roku. Tej wiosny zespół wydał utwór „Start Again ft. Logic”, który znalazł się na ścieżce dźwiękowej do dramatu Netflix 13 Reasons i „Connection”, który był częścią Kampania FCA Summer of Jeep.
  Zespół pracuje obecnie nad nowym albumem.

   

  Nominowany do nagrody Grammy zespół OneRepublic to autor piosenek i wokalista Ryan Tedder, gitarzyści: Zach Filkins i Drew Brown, basista i wiolonczelista Brent Kutzle oraz perkusista Eddie Fisher.

  Zespół wydał swój debiutancki album Dreaming Out Loud w 2007 roku. Wydany nakładem Mosley Music Group / Interscope zawierał pokryty platyną singiel „Apologize”, który osiągnął szczyty list przebojów i list sprzedaży na całym świecie oraz otrzymał nominację do nagrody Grammy.

  Drugi album zespołu, Waking Up z 2009 roku, przyniósł hity „All the Right Moves”, „Secrets” i „Good Life”.

  W 2013 roku zespół wydał pokryty platyną album „Native”, na którym znalazł się hit „Counting Stars”, który sprzedał się w ponad 33 milionach egzemplarzy, a zespół wyruszył w światową trasę koncertową.

  W 2016 roku OneRepublic wydali czwarty album zatytułowany Oh My My.

  Ostatniej wiosny zespół wypuścił też utwór „Start Again ft. Logic”, który znalazł się na ścieżce dźwiękowej do filmu Netflix 13 Reasons i "Connection”, który był częścią kampanii FCA Summer of Jeep.

  Obecnie zespół pracuje nad nowym albumem i współpracuje z Galantis i Kygo.

  Gatunki

  Więcej koncertów Live Nation