Oglądaj z Live Nation

  Wiecej informacji

  "The Last Internationale are one of my favourites in the next wave of rebel rockers. They're raw and real and mix East Village rock sensibilities with Battleship Potemkin firepower." - Tom Morello (Rage Against The Machine, Audioslave):

   

  “The Last Internationale są jednymi z moich ulubionych, jeśli chodzi o nową falę rebelianckich wykonawców rockowych. Mają wrodzony talent i łączą ze sobą rockową wrażliwość prosto z East Village, jak i siłę niczym Battleship Potemkin.”- Tom Morello (Rage Against The Machine, Audioslave). 

   

  THE LAST INTERNATIONALE wydadzą swój długo wyczekiwany trzeci album, „TLI 3” 31 marca 2023 roku. Aby to uczcić, zespół wyruszy w 7-tygodniową trasę po Europie. Więcej szczegółów poniżej. 

   

  Biografia:

  The Last Internationale, znani również jako TLI, są zespołem założonym w Nowym Jorku przez piosenkarkę Delilę Paz i gitarzystę Edgey. Premiera ich trzeciego studyjnego albumu TIL 3 zaplanowana jest na 31 marca 2023 roku. Album zawiera sekcje perkusyjne wykonane przez Joey’ego Castillo i Eloy’a Casagrande z zespołu Sepultura. Trzy single – „1984”, „Hoke Hey!”oraz „Running for a Dream" zostały wydane wraz z teledyskami. 

   

  Znani szczególnie z ich mocnych występów na żywo, TLI występowali na scenie z takimi artystami jak: Robert Plant, Neil Young, The Who, Kings of Leon, Slash, Scott Weiland, Weezer, One Republic, Tom Morello, Lenny Kravitz, Incubus, Royal Blood, The Cult, Rival Sons i wiele innych. Zeszłego lata, zespół był w trasie z KISS, Deep Purple, otwierał koncert przed Guns n Roses, a także grał na głównych festiwalach w całej Europie, wliczając: Pink Pop, Rock Werchter, Hellfest, Mad Cool, Lollapalooza i Hyde Park. 

   

  Ich debiutancki album We Will Reign, został wydany przez Epic Records w 2014 roku i  wyprodukowany przez nagrodzonego Grammy – Brendan’a O’Brien’a. Na perkusji zagrał Brad Wilk (Rage Against The Machine), który dołączył do zespołu i wyruszył razem z nimi w trasę promującą ten album. 

   

  Drugi album The Last Internationale Soul On Fire został wydany w październiku 2019 roku. Przy albumie pracowali: producent Tom Morello i perkusista Joey Castillo (Queens of the Stone Age). 

  Pierwszy singiel “Hard Times” trafił na pierwsze miejsce na iTunes blues charts w UK, a także do pierwszej 20 w wielu innych krajach na całym świecie. 

  W 2020, zespół wydał album koncertowy z Live at Arda Recorders, który został nagrany podczas lockdownów w czasie pandemii COVID. 

   

  W czerwcu 2021 roku, Delila Paz zaśpiewała w piosence Tom’a Morello „Radium Girls”, obok Aimee Interrupter z The Interrupters, Nadya Tolokonnikova z Pussy Riot oraz Mish Way z White Lung.

   

  TLI wystąpili w programie David’a Letterman’a, a niedawno w tv show Taratata we Francji.

  Więcej koncertów Live Nation