Oglądaj z Live Nation

  Wiecej informacji

  Zdobywca prestiżowych nagród BRIT i Ivor Novello, Tom Odell cieszy się imponującą karierą od ponad dekady. Artysta ma na koncie 5 docenionych albumów, które przyniosły mu 28 milionów słuchaczy miesięcznie na Spotify, 4 miliardy streamów w dotychczasowej karierze i 8 milionów zasięgu na różnych platformach social media. Nadchodzący nowy album “Black Friday” pokazuje, że Tom Odell wkracza w nowy, bogaty muzyczny rozdział w swojej podróży jako piosenkarz, autor tekstów, muzyk i producent. Uzbrojony w nowo odkryte poczucie wolności i kreatywnej kontroli, zaprezentuje hipnotyczny kalejdoskop organicznie skonstruowanych piosenek, nagranych w jego studiu, z gitarą na kolanach, gdzie śpiewał i nagrywał piosenki w taki sam sposób, w jaki zostały napisane, czyli z czystą autentycznością. Delikatna perkusja i bas, wraz z pięknymi aranżacjami smyczkowymi dopełniają intymności i tęsknoty, które przenikają się przez cały czas. “Black Friday” będzie wspaniałym powrotem dla wieloletnich wielbicieli, jednocześnie zdobywając nowe rzesze fanów.

  Tom udostępnił do tej pory dwa utwory z nowej płyty, "Somebody Else", który pojawił się wraz z ogłoszeniem albumu, oraz tytułowy numer "Black Friday". Singiel "Black Friday" został wydany w zeszłym miesiącu i był jednym z najwyżej notowanych, nowych utworów na brytyjskiej liście przebojów, wprowadzając Toma do pierwszej setki najczęściej streamowanych artystów na świecie, z 2 milionami streamów tylko pierwszego dnia i 20 milionami streamów do tej pory. Zapadająca w pamięć i niezaprzeczalnie odnosząca się do rzeczywistości ballada "Black Friday" odbija się szerokim echem, generując liczny content od fanów na TikTok i 150 milionów wyświetleń na platformie. Wyjątkowa więź, jaką publiczność ma z piosenką, jest namacalna, o czym świadczy filmik, na którym Odell wykonuje utwór na koncercie jeszcze przed jego wydaniem. 

  Przebojowy utwór Toma "Another Love" również stał się viralem w 2022 roku, co zaowocowało ponad 4 milionami odtworzeń na TikTok, ponad dwoma miliardami streamów i miejscem w pierwszej dziesiątce na brytyjskiej oficjalnej liście przebojów i amerykańskiej liście Hot AC Chart. Piosenka stała się również hymnem w filmach protestacyjnych przeciwko wojnie na Ukrainie.

   

  23.10.2023 

  Gatunki

  Więcej koncertów Live Nation