WIADOMOŚCI LIVE NATION

LIVE NATION NABYWA POLSKIEGO PROMOTORA GO AHEAD

Data : 03.06.19

WARSZAWA, POLSKA (3 czerwca, 2019)  Live Nation Entertainment, wiodąca na świecie firma zajmująca się rozrywką na żywo, ogłosiła dziś nabycie polskiego promotora Go Ahead.

Go Ahead jest czołowym polskim promotorem koncertów klubowych i współpracował między innymi z następującymi artystami: Wolf Alice, Khalid, Twenty One Pilots, Years & Years, George Ezra, Florence + the Machine i Tom Odell. Oprócz sprowadzania międzynarodowych gwiazd dla polskiej publiczności, Go Ahead współorganizuje coroczną trzydniową imprezę showcasową i konferencję w Poznaniu pod nazwą Spring Break, która ma na celu promocję polskich artystów.

“Z radością witamy Łukasza i jego zespół w Live Nation. Go Ahead sprowadził do Polski wielu międzynarodowych artystów na przestrzeni lat i jesteśmy przekonani, ile możemy razem osiągnąć w tej nowej dla nas erze” powiedział Steven Todd, Managing Director Live Nation Central & Eastern Europe.

“Od kilku lat cieszymy się wieloma sukcesami. Jestem szczególnie dumny z Spring Breaka, który stał się prawdziwą szansą zaistnienia dla lokalnych artystów i kluczową datą w muzycznym kalendarzu wydarzeń w Polsce. Cieszymy się, że będziemy częścią Live Nation i mamy nadzieję, że połączenie naszego zespołu z infrastrukturą Live Nation zapewni polskiej publiczności rozrywkę na długie lata” powiedział Łukasz Minta, współzałożyciel Go Ahead.

Go Ahead został założony w 2005 roku przez Łukasza Mintę i Andrzeja Jegliczkę, i ma siedzibę w Poznaniu, gdzie Live Nation Polska otworzy teraz biuro regionalne. Główne biuro Live Nation Polska pozostanie w Warszawie.

O Live Nation Entertainment

Live Nation Entertainment (NYSE: LYV) jest wiodącą na świecie firmą w zakresie rozrywki „na żywo”, składającą się z globalnych liderów rynku: Ticketmaster, Live Nation Concerts i Live Nation Sponsorship. Więcej informacji na www.livenationentertainment.com.