Gra o Tron: Live Concert Experience featuring Ramin Djawadi

Wt 15 maj 2018
Lódz

Gra o Tron: Live Concert Experience featuring Ramin Djawadi

Atlas Arena, Lódz Szczegóły

 

Gra o Tron
Live Concert Experience 

z udziałem Ramina Djawadiego

 

15 maja 2018 – Łódź, Atlas Arena

 

Bilety w cenach od 155 zł w sprzedaży od piątku, 29 września 2017, od godz. 10:00 na www.LiveNation.pl, Ticketmaster.pl oraz w salonach EMPIK.

 

 

Widowisko docenione przez krytyków - Gra o Tron Live Concert Experience - z udziałem Ramina Djawadiego już na początku 2018 roku odwiedzi największe areny w Europie i wróci do Ameryki Północnej pod koniec 2018 roku.

 

Przy użyciu najnowszej technologii scenicznej, kompozytor muzyki do Game of Thrones®, Ramin Djawadi, zabierze widzów w niezwykłą podróż pełną wrażeń, poprzez Siedem Królestw i siedem sezonów nagrodzonego statuetką Emmy popularnego serialu HBO®  

 

 Ramin Djawadi poprowadzi orkiestrę, chór i solistów podczas 45 występów w Europie i Ameryce Północnej w tym w Londynie, Paryżu, Berlinie, Amsterdamie, Sztokholmie, Pradze, Nowym Jorku, Toronto, Los Angeles, Chicago, Bostonie i wielu innych.

 

 

Przedsprzedaż biletów przygotowana przez HBO rusza już dziś. Bilety w regularnej sprzedaży od piątku 29.09.2017.

 

THE NEW YORK TIMES – “A symphonic spectacular.”

 

 

LOS ANGELES (26 września 2017) – widowisko docenione przez krytyków - Gra o Tron Live Concert Experience  z udziałem Ramina Djawadiego prezentuje świat Westeros na największych arenach w Europie. Z uwagi na ogromne zainteresowanie, druga część trasy koncertowej obejmie jesienią 2018 roku Amerykę Północną. Koncert prezentuje dzieło znakomitego kompozytora Ramina Djawadiego, który podczas tego show poprowadzi orkiestrę, solistów i chór, którzy wykonają utwory z siedmiu sezonów serialu HBO wyróżnionego statuetką Emmy. Najnowsza produkcja zawiera m.in. muzykę i fragmenty z ostatniego sezonu serialu, nową niestandardową scenografię i najnowszą technologię video umożliwiającą prezentację fascynujących wizualizacji.

 

 

“Możliwość zaprezentowania publiczności niezwykłego koncertu Gra o Tron Live Concert Experience jest spełnieniem moich marzeń, które zrodziło się 3 lata temu” – powiedział Djawadi. „Produkcja spektaklu na dużą skalę sprawia, że świat Westeros jest ożywiony i bardzo wciągający. Jestem podekscytowany, że mam okazję podzielić się doświadczeniami z fanami nie tylko w Ameryce Północnej, ale także przemierzyć ocean i po raz pierwszy wystąpić w Europie”.

 

Koncert inaugurujący Gra o Tron Live Concert Experience odbył się w Ameryce Północnej w lutym 2017 roku. Przygotowywany był przez Ramina Djawadiego przez ponad 3 lata. Koncert zdobył wiele pochwał zarówn

Otwarcie bram: Info wkrótce

W sprzedaży!

155 zł - 390 zł *

155,00 zł - 390,00

Kup bilety Znajdź najlepsze dla siebie bilety Zobacz wszystkie bilety

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    155 zł - 390 zł *
    155,00 zł - 390,00
  • Pakiety VIP 777 zł - 1,589 zł *
    777,00 zł - 1 589,00
  • Platinum *

Występujący Artyści

Pobliskie Hotele

W sprzedaży!

155 zł - 390 zł *

155,00 zł - 390,00

Kup bilety Znajdź najlepsze dla siebie bilety Zobacz wszystkie bilety