Guns N' Roses: Not In This Lifetime Tour

Pn 09 lip 2018
Chorzów

Guns N' Roses: Not In This Lifetime Tour

Stadion Śląski, Chorzów Szczegóły

GUNS N’ ROSES Z TRASĄ NOT IN THIS LIFETIME TOUR

Z IMPETEM WKROCZĄ NA 13 STADIONÓW W 2018 ROKU, W TYM Z PIERWSZYM W HISTORII KONCERTEM W ESTONII 

ZESPÓŁ ZAGRA JAKO HEADLINER NA 5 LETNICH FESTIWALACH W EUROPIE 

PONAD MILION BILETÓW SPRZEDANYCH W EUROPIE W 2017 ROKU UDOWADNIA, ŻE GUNS N’ ROSES I MUZYKA ROCKOWA SĄ SILNIEJSZE NIŻ KIEDYKLOLWIEK

SUPPORTY:

VOLBEAT i TYLER BRYANT & THE SHAKEDOWN 

- Stadionowa trasa w 2018 roku rozpocznie się 3 czerwca w Berlinie, w Niemczech i obejmie dalszych 17  zaplanowanych koncertów na terenie Wielkiej Brytanii i Europy; w tym w roli headlinera na Download Festival w Wielkiej Brytanii, Firenze Rocks, Download Festival Paris, Graspop Metal Meeting oraz Download Festival Madrid

- Guns N' Roses zagrają 9 lipca na Stadionie śląskim w Chorzowie. Na koncert w Polsce zapraszają: Województwo Śląskie i Live Nation.  

Odrodzone Guns N' Roses i ich niezwykle udana trasa Not In This Lifetime Tour  - jak widać - nie zwalniają tempa, skoro kultowy zespół zamierza w 2018 roku szturmem podbić ponad 13 stadionów na terenie całej Europy, a to nie wszystko! Grupa wystąpi również w roli headlinera na takich festiwalach, jak: Download Festival UK, Paris i Madrid, na włoskim Firenze Rocks oraz belgijskim Graspop Metal Meeting.  Za produkcję trasy odpowiada Live Nation, a rozpocznie się ona 3 czerwca na berlińskim Olympiastadion z zaplanowanymi koncertami w Danii, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Belgii, Hiszpanii, Holandii, Polsce, Norwegii, Szwecji i kilkoma datami w Niemczech. Po raz pierwszy w historii zespołu rockowe ikony zagrają w Estonii, na odnowionym Tallinn Song Festival Grounds.

Pierwsza europejska część trasy Not In This Lifetime Tour sprzedała ponad million biletów w 2017 roku, co daje jej status najbardziej udanej trasy rockowej tego roku, udowadniając ponad wszelką wątpliwość, że postawa, duch i wpływ zarówno Guns N’ Roses, jak i rock’n’rolla są silne jak nigdy dotąd.

Na koncert w Polsce zapraszają: Województwo Śląskie i Live Nation.

O Stadionie Śląskim:
Stadion Śląski to niepowtarzalne miejsca nie tylko dla polskiego sportu, ale także dla fanów muzyki. Po zakończonej modernizacji na obiekcie jest 54 378 miejsc siedzących i aż do 85 000 miejsc podczas koncertów. 
Największa arena koncertowa w Polsce usytuowana jest w Parku Śląskim - największym parku miejskim w Polsce i jednym z największych w Europie. Daje to wyjątkową w skali kraju przestrzeń do organizacji imprez o charakterze sportowym i koncertowym. 
Więcej informacji: www.stadionslaski.pl

Otwarcie bram: Info wkrótce

W sprzedaży!

220 zł - 499 zł *

220,00 zł - 499,00

Kup bilety Znajdź najlepsze dla siebie bilety Zobacz wszystkie bilety

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    220 zł - 499 zł *
    220,00 zł - 499,00
  • PLATINUM*
  • Pakiety VIP - 1,502 zł - 4,584 zł *
    1 502,00 zł - 4 584,00

Występujący Artyści

W sprzedaży!

220 zł - 499 zł *

220,00 zł - 499,00

Kup bilety Znajdź najlepsze dla siebie bilety Zobacz wszystkie bilety