Marcus & Martinus

Wt 20 mar 2018
Warsaw

Marcus & Martinus

Klub Stodoła, Warsaw Szczegóły

Szczegóły wydarzenia

Marcus & Martinus

 

Ponownie w Polsce w ramach europejskiej trasy koncertowej Moments Tour!

20 marca 2018 – Warszawa, Klub Stodoła

Przedsprzedaż biletów na koncert dla zarejestrowanych użytkowników strony LiveNation.pl
rozpocznie się 22 listopada o godzinie 12:00 i zakończy się 24 listopada o godz. 9:00.

Bilety w cenach od 99 zł w sprzedaży od piątku, 24 listopada 2017, od godz. 12:00
na  www.LiveNation.pl

 

Marcus & Martinus wyruszają w 2018 roku w swoją pierwszą europejską trasę koncertową Moments Tour,  a dziś dodatkowo ogłaszają siedem nowych miast na trasie: Zagrzeb, Lublana, Belgrad, Ateny, Praga, Warszawa i Linköping.

Podczas trasy zagrają na wyprzedanych dużych arenach w Norwegii, Szwecji i Danii -  bilety na pierwsze koncerty rozeszły się w mniej niż 10 minut! Norwescy bliźniacy mają wyjątkowo lojalnych fanów w całej Europie. Młodzi artyści nie mogą się doczekać europejskiej trasy koncertowej!

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy dodać kolejne miasta do Moments Tour i nie możemy się doczekać, spotkania z naszymi fanami w różnych krajach - mówi Marcus Gunnarsen.

Mamy najlepszych fanów na świecie! Z niecierpliwością czekamy na występy dla nich, a nasze show podczas Moments Tour będzie lepsze niż kiedykolwiek wcześniej  - dodaje Martinus Gunnarsen

Moments Tour zagości we wszystkich krajach skandynawskich oraz w Niemczech, Szwajcarii i Austrii. A teraz także w Słowenii, Chorwacja, Serbii, Grecji, Czechach i Polsce.

Koncerty zaczynają się w lutym, a Marcus & Martinus już rozpoczęli próby. Trasa koncertowa nosi tytuł jak ich ostatni krążek „Moments”. Bracia znani też jako M&M, tworzą najpopularniejszy norweski duet popowy. Rodzeństwo Gunnarsen to młodzi, utalentowani artyści, którzy mają dopiero 15 lat, a już zdobyli wielką popularność i nie mogą się doczekać na spotkanie z fanami w Europie!

 

O Marcus & Martinus:

Marcus & Martinus po raz pierwszy znaleźli się w centrum uwagi gdy w wieku zaledwie 10 lat wygrali konkurs Eurovision Junior w 2012 r.! Od tego momentu ich kariera muzyczna nabrała tempa. Wydali trzy albumy studyjne, kilka singli i koncertowali w wyprzedanych salach w całej Skandynawii. Mimo młodego wieku wydali już biografię „Nasza opowieść” i pełnometrażowy film dokumentalny "Razem o śnie”. Otrzymali także nagrodę dla Artysty Roku (norweskie Grammy 2016) i stali się najmłodszymi zwycięzcami tej nagrody w historii! Do współpracy przy swoim trzecim albumie „Moments” zaprosili kilku znanych producentów z USA, Norwegii i Szwecji.

Więcej informacji: marcusandmartinus.com

Marcus & Martinus
20.03.2018 Warszawa, Klub Stodoła

 

Otwarcie bram: Info wkrótce

W sprzedaży!

99 zł - 129 zł *

99,00 zł - 129,00

Kup bilety Znajdź najlepsze dla siebie bilety Zobacz wszystkie bilety

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    99 zł - 129 zł *
    99,00 zł - 129,00

Występujący Artyści

Pobliskie Hotele

W sprzedaży!

99 zł - 129 zł *

99,00 zł - 129,00

Kup bilety Znajdź najlepsze dla siebie bilety Zobacz wszystkie bilety