Idź do Metallica

Metallica: WorldWired Tour

śr. 21 sie 2019
Warsaw

Otwarcie bram: Info wkrótce

METALLICA

WORLDWIRED TOUR ZAWITA DO WIELKIEJ BRYTANII I EUROPY 

GOŚCIE SPECJALNI: GHOST i BOKASSA

Gośćmi specjalnymi na całej trasie będą zespoły Ghost i Bokassa.

Wraz z planem trasy, naturalnie powróci również Wherever I May Roam Black Ticket: jeden bilet, uprawniający do wstępu na płytę na każde show Metallica w ramach trasy koncertowej w Europie i Wielkiej Brytanii w 2019 roku. Limitowana ilość 750 Black Tickets będzie dostępna w cenie 598 Euro (więcej informacji na CID Entertainment.)

 

Po raz kolejny wszystkie bilety będą zawierały dostęp do bezpłatnego pobrania MP3 z danego koncertu, przygotowanego przez ekipę trasy „Hardwired...To Self-Destruct”. Bezpłatne pliki do pobrania z zapisem koncertu można otrzymać, skanując lub wprowadzając kod kreskowy z biletu na dany koncert na stronie LiveMetallica.com/scan.

 

We współpracy z CID Entertainment powraca również rozszerzona oferta, która pozwoli przeżyć wyjątkowe chwile na tej trasie. Dostępne będą trzy specjalne pakiety, zawierające bilety premium i inne udogodnienia/atrakcje, takie jak możliwość wcześniejszego wejścia na teren koncertu, zwiedzanie pamiątkowego  muzeum “Memory Remains” oraz spotkanie z zespołem. Więcej informacji na temat dostępnych pakietów: CID Entertainment.

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    229 zł - 479 zł*
    Od 229,00 zł
  • VIP: 850 zł - 9290 zł*
    Od 850,00 zł
  • PLATINUM*
  • Pakiety Hospitality*

Występujący Artyści

Pobliskie Hotele