Idź do Metallica

Metallica: WorldWired Tour

śr. 21 sie 2019
Warsaw

Otwarcie bram: Info wkrótce

METALLICA

WORLDWIRED TOUR ZAWITA DO WIELKIEJ BRYTANII I EUROPY 

GOŚCIE SPECJALNI: GHOST i BOKASSA

Bilety w ogólnej sprzedaży dostępne będą od 28 września

Bilety dla członków FIFTH MEMBER do nabycia w przedsprzedaży od 25 września

Dwa dni przed uruchomieniem ogólnej sprzedaży klienci Citi Handlowy będą mogli nabyć bilety w przedsprzedaży – szczegóły poniżej.

 

Gośćmi specjalnymi na całej trasie będą zespoły Ghost i Bokassa.

 

Wraz z planem trasy, naturalnie powróci również Wherever I May Roam Black Ticket: jeden bilet, uprawniający do wstępu na płytę na każde show Metallica w ramach trasy koncertowej w Europie i Wielkiej Brytanii w 2019 roku. Limitowana ilość 750 Black Tickets będzie dostępna w cenie 598 Euro (więcej informacji na CID Entertainment.)

 

Po raz kolejny wszystkie bilety będą zawierały dostęp do bezpłatnego pobrania MP3 z danego koncertu, przygotowanego przez ekipę trasy „Hardwired...To Self-Destruct”. Bezpłatne pliki do pobrania z zapisem koncertu można otrzymać, skanując lub wprowadzając kod kreskowy z biletu na dany koncert na stronie LiveMetallica.com/scan.

 

We współpracy z CID Entertainment powraca również rozszerzona oferta, która pozwoli przeżyć wyjątkowe chwile na tej trasie. Dostępne będą trzy specjalne pakiety, zawierające bilety premium i inne udogodnienia/atrakcje, takie jak możliwość wcześniejszego wejścia na teren koncertu, zwiedzanie pamiątkowego  muzeum “Memory Remains” oraz spotkanie z zespołem. Więcej informacji na temat dostępnych pakietów: CID Entertainment.

 

Przedsprzedaż biletów, dedykowana członkom Fan Clubu, rozpocznie się jutro, 25 września. Więcej informacji o przedsprzedaży dostępne tutaj, a pełna lista wszystkich dostępnych przedsprzedaży: tutaj. Ogólna sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 28 września o godzinie 10.00 na www.livenation.pl.

Dwa dni przed uruchomieniem ogólnej sprzedaży klienci Citi Handlowy będą mogli nabyć – z pomocą karty debetowej lub kredytowej Citi – maksymalnie 4 bilety na to wyjątkowe wydarzenie. Po rozpoczęciu przedsprzedaży dedykowanej klientom Citi Handlowy na stronie: www.livenation.pl należy wpisać kod promocyjny uprawniający do udziału w  przedsprzedaży – to 6 pierwszych cyfr karty. Dokładną instrukcję, jak kupić bilety, można także znaleźć na stronie:

https://www.online.citibank.pl/citispecials/przedsprzedaz.html.

Przedsprzedaż biletów dla klientów banku rusza w najbliższą środę, 26 września o 10.00 rano i będzie dostępna do piątku 28 września do godz. 9.00. Przedsprzedaż może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli biletów.

 

** Każdy bilet zakupiony oficjalnymi kanałami sprzedaży łączy się z możliwością odbioru fizycznej lub digitalowej kopii albumu Hardwired…To Self-Destruct. Informacje dotyczące odbioru płyty będą zawarte w e-mailu potwierdzającym zakup biletu. Szczegółowe informacje jak sprezentować album, jeśli już go nabyłeś wcześniej, znajdziesz w potwierdzeniu zakupu biletów.

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    229 zł - 479 zł*
    Od 229,00 zł
  • VIP: 850 zł - 9290 zł*
    Od 850,00 zł
  • PLATINUM*
  • Pakiety Hospitality*

Występujący Artyści

Pobliskie Hotele