Idź do P!NK

P!NK

sob. 20 lip 2019
Warsaw

P!NK

PGE Narodowy, Warsaw Szczegóły

Otwarcie bram: Info wkrótce

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Platinum*
  • Sprzedaz*
    Od 220,00 zł
  • Pakiety Hospitality*

Występujący Artyści

Pobliskie Hotele

Informacje o wydarzeniu

MIĘDZYNARODOWA GWIAZDA

P!NK

PRZYJEDZIE DO POLSKI, ABY…

‘GET THE PARTY STARTED’

P!NK BEAUTIFUL TRAUMA WORLD TOUR 2019

Międzynarodowa ikona pop P!NK ogłosiła dzisiaj zaplanowany na kolejne lato stadionowy koncert w Polsce w ramach trasy koncertowej P!NK Beautiful Trauma World Tour 2019.

Bilety w cenie od 220 zł dostępne będą w ogólnej sprzedaży od poniedziałku, 22 października od 10.00 na LiveNation.pl.

Przedsprzedaż fanowska wystartuje w środę, 17 października o 9.00 i potrwa do czwartku, 18 października do 9.00.

Przedsprzedaż Citi Handlowy ruszy w czwartek, 18 października o 9.00 i zakończy się w poniedziałek, 22 października o 9.00. Szczegóły na

https://www.online.citibank.pl/citispecials/przedsprzedaz.html

Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników strony LiveNation.pl potrwa od piątku, 19 października od 9.00 do poniedziałku, 22 października do 9.00. 

Dostępne będą również Pakiety VIP & Hospitality.

Szczegóły na  http://www.pinkspage.com i https://www.livenation.pl/

Trasa koncertowa P!NK’s Beautiful Trauma World Tour, która zaczęła się w Phoenix w marcu 2018, zelektryzowała już publiczność w Ameryce, Australii i Nowej Zelandii.

Od debiutu w 2000 roku P!NK wydała 7 albumów studyjnych, jeden album z największymi przebojami, sprzedała ponad 57 milionów albumów, ponad 75 milionów singli, ponad 2,4 miliona płyt DVD na całym świecie i uplasowała 15 singli w pierwszej dziesiątce na liście Billboard Hot 100 (z czego cztery na 1 miejscu). 

Jej siódmy studyjny album, Beautiful Trauma, pokrył się platyną, zadebiutował na 1 miejscu listy Billboard’s 200 i osiągnął sukces w pierwszym tygodniu sprzedaży. Pierwszy singiel "What About US" także zyskał status platynowego, został nominowany do nagrody Grammy w kategorii Best Pop Solo Performance i zajął pierwsze miejsce na liście Adult Pop Songs.

Podczas tej trasy P!NK wystąpią także goście specjalni: Vance Joy i KidCutUp. Australijski piosenkarz i autor piosenek Vance Joy zyskał sławę dzięki przebojowemu singlowi Riptide.DJ Kid Cut Up otwierał dotychczasowe koncerty P!NK Beautiful Trauma World Tour.