Idź do Muse

Muse

sob. 22 cze 2019
Kraków

Otwarcie bram: Info wkrótce

MUSE OGŁASZAJĄ SIMULATION THEORY WORLD TOUR, KTÓRA WYSTARTUJE 22 LUTEGO W HOUSTON W TEKSASIE

 

TRASA BĘDZIE PROMOWAĆ NOWY ALBUM SIMULATION THEORY, KTÓRY ZOSTANIE WYDANY 9 LISTOPADA PRZEZ WARNER BROS. RECORDS

 

22 CZERWCA 2019, TAURON Arena Kraków 

Support: allusinlove

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaz*
  • VIP*
  • Platinum*

Występujący Artyści

Pobliskie Hotele

Informacje o wydarzeniu

MUSE OGŁASZAJĄ SIMULATION THEORY WORLD TOUR, KTÓRA WYSTARTUJE 22 LUTEGO W HOUSTON W TEKSASIE

 

TRASA BĘDZIE PROMOWAĆ NOWY ALBUM SIMULATION THEORY, KTÓRY ZOSTANIE WYDANY 9 LISTOPADA PRZEZ WARNER BROS. RECORDS

 

22 CZERWCA 2019, TAURON Arena Kraków 

 

5 listopada 2018 (Los Angeles, California) – MUSE ogłaszają Simulation Theory World Tour. Trasa tego multiplatynowego, rockowego zespołu, który ma na swoim koncie Grammy Awards, będzie miała miejsce na obiektach koncertowych w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii i Europie (kolejne daty poznamy wkrótce).

 

Muse znani są na całym świecie z zapierających dech w piersiach, niesamowitych koncertów na żywo i nadchodząca trasa z pewnością nie będzie wyjątkiem:

 

““Najlepsze show na świecie”” - Q Magazine

 

“Największa ekstrawagancja dźwiękowa i wizualna” - Vancouver Sun

 

“Wieczór, który ustanawia nowe standardy możliwości na rockowej arenie.” - The Independent (UK)

 

“Porywający, teatralny i technicznie nieskazitelny, to był rockowy koncert najwyższej jakości od Muse, mistrzów muzycznej destrukcji” - The Standard (UK)

 

W roli suportu wystąpi: ALLUSINLOVE
 
allusinlove to pochodzący z Castleford rock’n’rollowy czterogłowy potwór grający z przytupem muzykę pop. Ich muzyka ma Cię poruszyć. Masz się w niej zakochać.

 

Grupa w której skład wchodzi Jason Moules (wokal / gitara), Drey Pavlovic (gitara), Jemal Beau Malki (bas), Connor Fisher-Atack (perkusja) powstała 6 lat temu i szybko zjednała sobie wiernych fanów, a na ich koncertach nie może być nawet mowy o nudzie. 

 

Allusinlove nagrywali w londyńskim studiu Assault & Battery z legendarnymi producentami Alanem Moulderem (The Jesus and Mary Chain, My Bloody Valentine, U2) i Catherine Marks (The Killers, Foals, Wolf Alice).

 

„Zostaliśmy odkryci przez A&R, którzy nas wysłuchali i skontaktowali z ludźmi, z którymi sami wcześniej szukaliśmy kontaktu .” - opisuje Jason. „Słyszy się tak wiele złych historii o podpisywaniu kontraktów. W naszym przypadku był to kontrakt na pięć albumów i możliwość pracy ze swoimi idolami. Wszystko jak należy."


Obecnie zespół koncentruje się na swojej dalszej muzycznej karierze. Pragną osiągnąć możliwie najwyższy poziom, jednak chcą to zrobić po swojemu, inspirowani muzycznymi brzmieniami Django Reinhardta i My Bloody Valentine. Chcą skupić się mainstreamie, ale bez naginania się pod wytyczne przez niego narzucane.