Idź do LANY

LANY: World Tour 2019

śr. 20 lut 2019
Warsaw

LANY: World Tour 2019

Klub Proxima, Warsaw Szczegóły

Otwarcie bram: Info wkrótce

LANY WORLD TOUR 2019

20 LUTEGO 2019 – Warszawa, klub Proxima

Bilety w regularnej sprzedaży od 16 listopada od godz. 10:00
na LiveNation.pl

Los Angeles, Kalifornia (12 listopada 2018 r.) - LANY - w składzie: Paul Klein, Jake Goss i Les Priest - ogłaszają trasę koncertową, która rozpocznie się w 2019 roku i zostanie wyprodukowana przez Live Nation. Trasa obejmie ponad 75 koncertów w Ameryce Północnej, Europie, Wielkiej Brytanii, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii i Azji. Północnoamerykańska część rozpocznie się 23 kwietnia w Miami i trafi do 35 miast, zanim zakończy się w słynnym greckim teatrze w Los Angeles 27 czerwca. Trasa będzie promowała drugi album zespołu, Malibu Nights, który został wydany 5 października nakładem Interscope. Los Angeles Times o albumie:  Dopracowany i delikatny album, całkowicie nowoczesnego zespołu, który trafi we wszystkie trendy 2018 roku.

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaz*

Występujący Artyści

Informacje o wydarzeniu

Występy na żywo LANY sprawiły, że krytycy się zachwycali...

ENIGMATIC frontman Paul Jason Klein carried the sea of fans through his PASSIONATE DELIVERY of the starry-eyed, gushy pop tracks, losing himself in smooth dance breaks… LANY’s star power was both OUT-OF-THIS-WORLD and INCREDIBLY EFFORTLESS.” – Rolling Stone

 

“LANY showed off why they're one of the FASTEST RISING GROUPS in rock with a CAPTIVATING and CREATIVE PERFORMANCE… Paul Jason Klein worked the crowd, gently crooning about loss and healing with the CHARISMA of a SEASONED R&B STAR.” Billboard

 

Bilety na warszawski koncert trafią do ogólnej sprzedaży w piątek, 16 listopada o godzinie 10:00 

Malibu Nights to kontynuacja debiutanckiego albumu zespołu, który został wydany w 2017 r. i wspiął się na sam szczyt listy  Billboard Top Rock Albums. Zespół z głównym singlem "Thru These Tears"  promującym ich płytę wystąpił w takich programach jak "The Late  Late Show" z udziałem Jamesa Cordena czy The TODAY Show. Utwór został doceniony przez krytyków muzycznych, a TIME Magazine nazwał  go jedną z "5 piosenek, które musisz wysłuchać w tym tygodniu." Zespół w ramach promocji albumu, zagrał kilka koncertów w Ameryce co zaowocowało m.in. dwoma wyprzedanymi występami w Hollywood Palladium, z czego pierwszy z nich wyprzedał się w zaledwie 10 minut.

LANY:

LANY to trio pochodzące z Los Angeles, w skład którego wchodzą Paul Klein (fortepian, gitara), Les Priest (instrumenty klawiszowe, gitara), Jake Goss (perkusja). Zespół powstał w Nashville w 2014 roku, a po przeprowadzce do Los Angeles wydali swoje pierwsze utwory. LANY ruszył w niesamowitą trasę koncertową po całym świecie i zagrała ponad 350 koncertów. W 2017 roku zespół wydał swój debiutancki album,  który wspiął się na szczyt listy Billboard Top Rock Albums. Muzyka zespołu LANY w serwisach streamingowych została odtworzona ponad milion razy, a zespół wyprzedaje kolejne koncerty na całym świecie.

W 2018 roku zespół wydał kolejny album, który promowali podczas wielu amerykańskich festiwali (Coachella, Governors Ball czy Bonnaroo) zbierając kolejne, pochlebne recenzje od krytyków muzycznych. "The Best Stage Presence" czy  "out-of-this-world" to tylko niektóre z określeń, które pojawiły się na temat ich występów, m.in. w magazynie Rolling Stone.

Album ‘’Malibu Nights’’ to płyta wypełniona euforycznymi utworami, w której radosny pop łączy się z delikatnymi balladami.

Zespół już 20 lutego wystąpi w warszawskiej Proximie! Bilety trafią do sprzedaży 16 listopada o godz. 10:00