Idź do Slayer

Slayer

wt. 04 cze 2019
Gliwice

Slayer

Arena Gliwice., Gliwice Szczegóły

Otwarcie bram: Info wkrótce

Miasto Gliwice oraz Live Nation zapraszają:

Slayer

Oraz goście specjalni

4 czerwca 2019, Gliwice, Arena Gliwice

Slayer przedłuża ostatnią trasę koncertową w podziękowaniu dla fanów, za ich wsparcie przez wszystkie lata, za ponad trzy dekady wypełnione niezapomnianymi chwilami i pięknymi wspomnieniami.

Twórcy najbardziej brutalnej, kipiącej agresją muzyki, pionierzy całego gatunku muzycznego, będący wzorem i szczytem aspiracji dla innych. Ponad 37 lat na scenie. Twórcy 12 albumów studyjnych i wielu albumów koncertowych, z 3000 zagranych koncertów we wszystkich zakątkach świata na koncie, zdobywcy pięciu nominacji i dwóch  nagród GRAMMY, mający własną wystawę w Instytucie Smithsona, uświetniający okładki setek magazynów, którzy przeżyli stratę jednego z założycieli zespołu - po tym wszystkim czas Slayera, jednego z najlepszych zespołów grających thrash/metal/punk, dobiega końca.

Po koncercie, który odbył się 27 listopada w Łodzi zespół ogłasza, że jeszcze jeden, ale już ostatni raz wystąpi w Polsce.

4 czerwca, polscy fani będą mogli zobaczyć Slayera na żywo podczas koncertu w ramach trasy World Final Tour w Arenie Gliwice.

W koncercie wezmą udział również wyjątkowi goście specjalni. 

SLAYER

Goście specjalni

4 czerwca 2019, Gliwice, Arena Gliwice

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaz*
    Od 190,00 zł
  • Platinum*

Występujący Artyści