Idź do Ariana Grande

Ariana Grande: Sweetener World Tour

Otwarcie bram: Info wkrótce

WAŻNE

Każdy uczestnik koncertu może mieć ze sobą 1 torbę:

- torby MUSZĄ być w 100% przeźroczyste

- torby mogą być wykonane z przeźroczystego plastiku, winylu lub PVC

- torby nie mogą być większe niż format A4

Uwaga: Obowiązuje całkowity zakaz wnoszenia aparatów fotograficznych, kamer i innych urządzeń rejestrujących (dozwolone są telefony komórkowe z wbudowanymi aparatami).

ARIANA GRANDE OGŁASZA EUROPEJSKĄ CZĘŚĆ TRASY

THE SWEETENER WORLD TOUR

 

+ SPECIAL GUEST: ELLA MAI

 

Multiplatynowa gwiazda ARIANA GRANDE rozszerza swoją nadchodzącą trasę The Sweetener World Tour o Europę. W całej Europie ogłoszono 21 halowych występów m.in. w Londynie, Glasgow, Amsterdamie, Paryżu, Berlinie, Pradze, Krakowie, Kopenhadze, Wiedniu i wielu innych miastach.

 

Wyprodukowana przez Live Nation trasa, The Sweetener World Tour rozpoczyna się 18 marca w Albany w stanie Nowy Jork i do czerwca przemierzy całą Amerykę Północną. Po wakacjach Artystka wyruszy za Atlantyk. Europejska część trasy koncertowej rozpocznie się w Londynie, 19 sierpnia. Supportem podczas europejskiej trasy Ariany będzie Ella Mai.

 

Rok 2018 okazał się kolejnym historycznym rokiem dla Ariany GRANDE. Swoje dwunastomiesięczne pasmo sukcesów zakończyła  wyróżnieniem "Kobieta Roku" Billboardu i otrzymaniem nominacji do nagrody GRAMMY® Award w kategoriach "Najlepszy album wokalny Pop" za krążek Sweetener i "Najlepszy popowy występ solowy" dla "God Is a Woman". Jednocześnie jej ostatni singiel "thank u, next" dotarł na pierwsze miejsce listy Billboard Hot 100 i pobił rekord "Most Spotify Streams dla utworu wykonanego przez artystkę w jednym tygodniu". 8 Lutego 2019r. ukazał się jej najnowszy album ‘Thank U, Next”.

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaz*
    Od 199,00 zł
  • Platinum*
  • VIP*

Występujący Artyści

Pobliskie Hotele

Informacje o wydarzeniu

Ella Mai

 

Pochodząca z Londynu 23-letnia piosenkarka R&B oraz autorka tekstów. Jej styl określany jest jako klasyczne R&B lat 90.  Przełom w karierze przyniosła jej współpraca z producentem DJ Mustard. Zyskała rozgłos za sprawą singla „Boo’d Up”, który w USA ma już status potrójnej platyny. Kawałek pobił rekord w obecności na szczycie zestawienia Billboard R&B/Hip-hop Airplay w kobiecej kategorii. W 2019 „Boo’d Up” została nominowana dwukrotnie do Grammy („Piosenka Roku” oraz „Najlepsza Piosenka R&B”) – zdobyła statuetkę w tej drugiej kategorii.

Dziś Brytyjka ma w dorobku trzy studyjne mini-albumy i jeden długogrający krążek, zatytułowany po prostu - Ella Mai.

To będzie pierwszy występ artystki w Polsce.