Idź do Bullet For My Valentine

Bullet For My Valentine

pt. 12 kwi 2019
Warsaw

Bullet For My Valentine

Klub Progresja, Warsaw Szczegóły

Otwarcie bram: Info wkrótce

Bullet For My Valentine ponownie w Polsce!

12 kwietnia 2019 – Warszawa, Progresja

Mają na koncie sześć albumów studyjnych i są uznawani za jeden z największych brytyjskich zespołów metalowych w historii.

Zespół został założony w 1998 roku i początkowo występował i tworzył pod nazwą Jeff Killed John.

Po podpisaniu kontraktu z jedną z największych wytwórni, w 2005 roku wydali swój debiutancki album zatytułowany ,,Poison’’, a jego następca ,,Scream Aim Fire’’ ukazał się w 2008 roku. Kolejne pełnowymiarowe albumy ,,Fever’’, ,,Temper Temper’’, ,,Venom’’ czy wydany w 2018 roku ,,Gravity’’ tylko umocniły pozycję zespołu na rynku.

Sprzedali miliony egzemplarzy płyt na całym świecie, a magazyn Kerrang! mianował ich najlepszym brytyjskim zespołem trzy lata z rzędu! Mają na koncie również nagrodę za najlepszy singiel, najlepszy zespół na żywo czy najlepszy debiut.

Swoją wysoką pozycję na rynku zawdzięczają nie tylko mediom i rzeszy wiernych fanów. BFMV niejednokrotnie zostali osobiście zapraszani do dzielenia sceny z takimi ikonami jak Iron Maiden czy Metallica.

Zespół ponownie odwiedzi Polskę i zagra w klubie Progresja już 12 kwietnia.

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaz*
    Od 140,00 zł

Występujący Artyści

Pobliskie Hotele

Informacje o wydarzeniu

Support:

LION SHEPHERD 

Lion Shepherd to Kamil Haidar (wokal), Mateusz Owczarek (gitara) i Maciej Gołyźniak (perkusja).  

Muzycy postanowili dać upust swoim emocjom i bez ograniczeń czerpać ze wszystkiego co fascynujące. Progressive, brzmienia world music, muzyka akustyczna, trans, rock, blues. Otwarte – eteryczne formy i pokręcone metra. Rockowe ciosy i protest songi. Zespół chłonie wszystko co go otacza. Ograniczenia i kunktatorstwo nie mają prawa głosu. Jest pasja, dzikość i adrenalina. Koniec z zamykaniem się w szablonach i definicjach. Bogate instrumentarium, ciągła praca nad brzmieniem, liczne eksperymenty i masa utalentowanych ludzi, którzy z zespołem nagrywają i pracują zarówno przy projektach muzycznych jak i wizualnych - to wszystko sprawia, że Lion Shepherd z każdą płytą rozwija swój własny, unikatowy styl i wizerunek, a ponadto staje się coraz większym wyzwaniem nawet dla swoich najwierniejszych słuchaczy. Lion Shepherd po dwóch udanych, i świetnie przyjętych albumach Hiraeth (2015) i Heat (2017), przygotowuje się do wydania kolejnego longplaya – „III”, który ukaże się w 29 marca 2019 roku nakładem Universal Music Polska.