Idź do Hozier

Hozier Wasteland Baby! European Tour

Otwarcie bram: Info wkrótce

HOZIER

Wasteland Baby! European Tour 

7 września 2019 – Warszawa, Palladium 

Hozier (Andrew Hozier-Byrne) - wielokrotnie nagradzany muzyk, piosenkarz i autor piosenek pochodzący z Irlandii. Jego debiutancki album studyjny "Hozier" został wydany w październiku 2014 r. i zawiera multi-platynowy, nominowany do nagrody Grammy utwór "Take Me To Church", który zdobył również nagrodę w kategorii "Najlepsza piosenka" podczas nagród Ivor Novello 2015. Na płycie znalazły się również optymistyczny i szybki utwór "Someone New", uduchowiony "Work Song" czy "From Eden". W 2016 r. Hozier wydał zamykający album utwór "Cherry Wine" jako charytatywny singiel, który miał na celu zwiększyć świadomość dotyczącą problemów związanych z przemocą w rodzinie na całym świecie. W teledysku do singla ‘Cherry Wine’ udział wzięła trzykrotnie nominowana do Oskara aktorka Saoirse Ronan. Kontynuacją sukcesu Hoziera był utwór "Better Love’’ pochodzący ze ścieżki dźwiękowej do filmu przygodowego ‘’Tarzan: Legenda’’.

Jego EPka "Nina Cried Power", która została wydana w 2018 roku jest zapowiedzią nadchodzącego albumu, którego premiera już niebawem.

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaz*
    Od 150,00 zł

Występujący Artyści

Informacje o wydarzeniu

Gość specjalny:

David Keenan – pochodzący ze Irlandii kompozytor, autor tekstów i piosenkarz. Keenan to nie tylko kolejny młody chłopak z gitarą akustyczną, jego twórczość to połączenie pełnej wrażliwości muzyki z poezją na najwyższym poziomie, a jego występy na żywo określane są jako wewnętrzne i duchowe przeżycia.