Idź do Slipknot

Slipknot: We Are Not Your Kind World Tour

Otwarcie bram: Info wkrótce

SLIPKNOT OGŁASZA TRASĘ KONCERTOWĄ NA 2020 ROK

6 lutego 2020 - ATLAS Arena, Łódź

 

Gość Specjalny: BEHEMOTH

 

Bilety w regularnej sprzedaży od 30 sierpnia od godz. 10:00 na LiveNation.pl

Przedsprzedaż Citi Handlowy rozpoczyna się w środę, 28 sierpnia o godz. 10:00 i zakończy się w 30 sierpnia o godz. 09:00

Przedsprzedaż biletów dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl startuje 29 sierpnia od godz. 10:00 i potrwa do 30 sierpnia do godz. 09:00

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaz*
    Od 170,00 zł
  • Platinum*
  • Pakiet Hospitality*

Występujący Artyści

Pobliskie Hotele

Informacje o wydarzeniu

Corey Taylor, frontman grupy Slipknot wyznaję: „Miło jest wracać ponownie do Europy i Wielkiej Brytanii. Bez względu na to, ile razy przyjeżdżamy, zawsze mamy niedosyt, że nie zagraliśmy we wszystkich miastach, w których byśmy chcieli. Ale jedno jest pewne: publiczność ZAWSZE należy do najlepszych na świecie.”

Slipknot jest kulturowym fenomenem, który wywarł ogromny wpływ na cały świat muzyczny, zajmując pierwsze miejsca w Stanach Zjednoczonych, Australii, Kanadzie, Japonii, Irlandii, Belgi oraz Finlandii, a także plasując się w pierwszej 3 w Niemczech, Francji, Norwegii, Włoszech, Holandii i Nowej Zelandii.

‘We Are Not Your Kind’ promuje ‘Solway Firth,’ ‘Birth Of The Cruel,’ oraz wiodący singiel ‘Unsainted.’  Wszystkie zostały wyreżyserowane przez M. Shawn Crahana i każdy z nich zyskał ogromną popularność na YouTube, uzyskując ponad 58 milionów wyświetleń w zaledwie dwa miesiące.