Idź do Algiers

Algiers

czw. 20 lut 2020
Warsaw

Otwarcie bram: Info wkrótce

Algiers

20 lutego – Warszawa, klub Hybrydy

Rockowy zespół z Atlanty wraca do Polski ! Algiers, czyli wokalista i multiinstrumentalista Franklin James Fishe, basista Ryan Mahan, gitarzysta Lee Tesche oraz perkusista Matt Tong tworzą muzykę określaną mianem eksperymentalnej. Można w niej usłyszeć mieszkankę rocka, post-punku, industrialnej elektroniki, a także muzyki gospel i soulu. W swoich tekstach nie stronią od tematów religijnych, rasowych, ekonomicznych i etycznych. Swoją pierwszą płytę „Algiers” wydali w 2015 roku we współpracy z niezależną amerykańską wytwórnią Matador. Debiutancki krążek zebrał wiele pozytywnych recenzji między innymi na łamach "The New York Times", "Pitchfork" czy "The Quietus". Dwa lata później ukazała się druga płyta zespołu, zatytułowana „The Underside of Power”.

Algiers już kilkakrotnie wystąpili dla polskiej publiczności. Między innymi na OFF Festivalu w 2015 roku czy w 2017 podczas promocji drugiego albumu kiedy to zagrali trzy koncerty w Polsce.

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaz*
    Od 69,00 zł

Występujący Artyści

Informacje o wydarzeniu

Support: ESYA

Eşya to solowy projekt Ayşe Hassan (basistka zespołu Savages), niepokojącego, pobudzonego rytmem i chwiejnego zgłębiania absurdów życia. Chodzi o to, aby być uczciwym, szorstkim i bezpośrednim w konfrontacji z rzeczami, których najbardziej się boimy. Przekraczanie stref komfortu poprzez eksperymentowanie ze złożonymi i sprzecznymi pomysłami, które mogą istnieć w jednej osobie. Przemysłowo popowa egzystencjalna eksploracja.