Idź do Five Finger Death Punch

Five Finger Death Punch

śr. 12 lut 2020
Warsaw

Otwarcie bram: Info wkrótce

Five Finger Death Punch

Ogłasza zimową europejską trasę koncertową!
Gość specjalny: Megadeth
Support: Bad Wolves
12 lutego 2020, COS Torwar, Warszawa
Bilety w ogólnej sprzedaży dostępne od 13

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaz*
    Od 170,00 zł
  • VIP*

Występujący Artyści

Pobliskie Hotele

Informacje o wydarzeniu

FIVE FINGER DEATH PUNCH ogłasza swoją największą trasę koncertową po europejskich arenach, która odbędzie się w styczniu i lutym 2020 r. w imponującym towarzystwie: multiplatynowej legendy MEGADETH, która dołączy do składu jako gość specjalny. W roli supportu wystąpi zespół BAD WOLVES, rockowa sensacja z 2018 roku, którego trzy utwory zdobyły # 1 na listach przebojów w ciągu ostatnich 18 miesięcy. Zespół przygotowuje się aktualnie do wydania drugiego albumu (25 października 2019 roku).

Pionierzy thrash metalu, MEGADETH, pojawili się na scenie w 1983 roku, praktycznie wymyślając gatunek czym zasłużyli sobie na miano jednego z najbardziej wpływowych i szanowanych zespołów wszechczasów. W ciągu swojej znakomitej 36-letniej kariery zespół sprzedał ponad 38 milionów albumów na całym świecie, zdobył 6 platynowych płyt, 7 albumów które znalazły się w top 10 i zdobył liczne wyróżnienia, w tym 12 nominacji do GRAMMY® i nagrodę GRAMMY® w 2017 roku. Zespół pracuje obecnie nad nowym albumem studyjnym, będącym kontynuacją uznanego przez krytyków i komercyjnie albumu Dystopia (2016).
BAD WOLVES okazały się bezprecedensowym globalnym odkryciem rockowym w 2018 roku po tym, jak ich debiutancki album Disobey (maj 2018) osiągnął 22 miejsce na liście Billboard Top 200, 2 miejsce na liście Hard Rock Chart, 4 miejsce na Rock i 8 na liście Top Current Albums Chart. BAD WOLVES starają się utrzymać ten impet dzięki swojemu drugiemu albumowi N.A.T.I.O.N.
FIVE FINGER DEATH PUNCH znajdują się w czołówce na arenie międzynarodowej, 4x platyna, 6x złoto - rekordowe sprzedaże we współczesnym świecie rocka i metalu. Przekroczyli 3 miliardy streamów i nadal biją rekordy na całym świecie.