Idź do Melanie Martinez

Melanie Martinez

pt. 31 sty 2020
Warsaw

Otwarcie bram: Info wkrótce

MELANIE MARTINEZ

„THE K-12 TOUR”

W związku z dużym zainteresowaniem, koncert Melanie Martinez zaplanowany na 31 stycznia zostaje przeniesiony z klubu Stodoła do EXPO XXI Warszawa.

Wszystkie bilety zakupione na koncert w klubie Stodoła zachowują ważność i uprawniają do wejścia na koncert w nowym obiekcie.

 

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • Sprzedaz*
    Obecnie wyprzedane. Sprawdź koncert w innym terminie.
  • VIP*
    Obecnie wyprzedane. Sprawdź koncert w innym terminie.

Występujący Artyści

Informacje o wydarzeniu

MELANIE MARTINEZ PRZEDSTAWIA „K-12”!

WYCZEKIWANY ALBUM ORAZ TOWARZYSZĄCY MU FILM POPOWEGO OBJAWIENIA JEST JUŻ DOSTĘPNY!

ZOBACZ FILM „K-12” TUTAJ

WYSŁUCHAJ PŁYTY „K-12” TUTAJ

 

Atlantic Records z dumą ogłosił premierę „K-12”, niezwykle wyczekiwanego albumu oraz towarzyszącego mu filmu od Melanie Martinez. „K-12” jest już dostępne we wszystkich punktach sprzedaży oraz serwisach streamingowych.

K-12” to długo wyczekiwana kontynuacja debiutanckiego albumu „Cry Baby” z 2015 roku, który zdobył platynowy status RIAA. Wyprodukowany przez Michaela Keenana (z wyjątkiem jednej piosenki wyprodukowanej przez Kineticks & One Love) album stanowi soundtrack towarzyszący niezwykle czarującemu filmowi muzycznemu, który napisała, wyreżyserowała oraz w którym zagrała Martinez.

 „The K-12 Tour” rozpocznie się 13 października w Waszyngtonie na festiwalu All  Things  Go  Fall  Classic, następnie będzie kontynuowana w Ameryce Północnej do późnego listopada. Europejska część trasy rozpocznie się 2 grudnia w Irlandii, w Olympia Theatre w Dublinie i będzie trwała do połowy grudnia. Supportem w Ameryce będzie Lauren Ruth Ward, natomiast w Europie - Naaz. Więcej szczegółów oraz dodatkowe informacje można znaleźć na stronie melaniemartinezmusic.com

„The K-12 Tour” powstaje we współpracy z PLUS1, a z każdego biletu 1 $ zostanie przekazany dla organizacji które walczą o godność, równość oraz dostęp dla społeczności, które tego potrzebują. W Stanach Zjednoczonych z każdego sprzedanego biletu 1$ zasili konto the Trevor Project oraz wesprze ich wysiłek w zapewnieniu interwencji kryzysowych oraz dostępu do profilaktyki przeciw samobójstwom dla młodzieży LGBTQ. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.plus1.org

Gość specjalny: Naaz