Idź do SWMRS

SWMRS

pt. 06 mar 2020
Warsaw

Otwarcie bram: Info wkrótce

SWMRS wracają do Polski!

6 marca 2020 – Warszawa, klub Proxima

Druga płyta SWMRS to bardzo głęboka transformacja i zmiana w dotychczasowym dorobku zespołu. Myślisz, że jesteś w znanym rockowym środowisku utworzonym przez kwartet z Oakland, gdy nagle uderza w Ciebie elektroniczny rytm. To wszystko dzieję się podczas słuchania dziesięciu utworów, które składają się na On Fire Berkeley - najbardziej palącą, elektryzującą i przełomową płytę zespołu. „Zawsze rozmawiamy o tym, jak stworzyć coś zupełnie nowego w gatunku rocka” - mówi współtwórca i autor piosenek Cole Becker. Cole i koledzy z zespołu Max Becker (gitara, wokal), Joey Armstrong (perkusja) i Seb Mueller (bas) spędzili miesiące dekonstruując siebie, swoje ulubione płyty i własny proces tworzenia tego albumu. Z wszystkiego tego, co zostawili za sobą, powstały zupełnie nowe dźwięki w dorobku zespołu.

Wiosną 2018 roku zespół pojechał na południe Los Angeles, aby popracować z producentem Rich Costeyem (MUSE, Death Cab for Cutie) i dopracować eksperymentalny album. Zainspirowana w równych częściach przez Breeders, Rage Against The Machine i De La Soul, różnorodność brzmieniowa albumu wskazuje na pokolenie wychowane w serwisach streamingowych. SWMRS tworzą muzykę w taki sposób, w jaki ją konsumują, łatwo zmieniając się z poprocku w rockowy rytm, emo punk i jangly power pop. Niezwykle świadomi zasobów, które posiadają, SWMRS tworzą muzykę, która ukazuje ich własne uczucia, a także obawy i nadzieje ich pokolenia. Wykorzystują swoje występy, aby umożliwić fanom kochanie siebie i ochronę swoich rówieśników. Zespół stara się wnieść wszystko, co w ich mocy, w nowy postępowy świat wyłaniający się z popiołów starego. Berkeley's On Fire to kontunyuacja albumu z 2016 roku (Drive North), który wydali samodzielnie za pośrednictwem swojej wytwórni Uncool Records. Po wielu pochlebnych recenzjach płyty (Rolling Stone, Noisey, Nylon, Billboard), podpisali kontrakt z Fueled By Ramen  i ogłosili międzynarodową trasę koncertową, na której Polska jest jednym z przystanków.

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaz*
    Od 69,00 zł

Występujący Artyści

Informacje o wydarzeniu

Support: Radioslam

RADIOSLAM – rockowe trio w składzie Staś Lamaki (gitara, wokal), Radek Zając (perkusja, chórki), Bartek Czapski (bas). Można ich było zobaczyć i usłyszeć na scenach takich festiwali jak, m.in. Przystanek Woodstock 2017, Cieszanów Rock Festival, Jarocin Festival. Grali też na zagranicznych festiwalach, m.in. na czeskim Rock For People, ukraińskim Woodstocku, a także na festiwalach showcase’owych Indirekt Showcase Belgrade (Serbia) oraz PIN MUSIC Conference & Showcase (Macedonia). Mogą się również pochwalić tym, że rozgrzewali warszawską publiczność przed koncertem legendarnego zespołu DISTURBED. Wybrani jedną z nadziei roku 2019 w magazynie „Teraz Rock”. Są tegorocznym laureatem prestiżowych „Szczot” przyznawanych przez redakcję trójkowej audycji „Offensywa” pod przewodnictwem Piotra Stelmacha. W związku z tym, w styczniu 2020 roku zagrali, niezwykle pozytywnie przyjęty zarówno przez dziennikarzy jak i publikę koncert, podczas OFFENSYWY DE LUXE w studio im. Agnieszki Osieckiej.

Obecnie kończą nagrywać swój debiutancki album, którego producentem jest Marcin Bors (m.in. Hey, Nosowska, Krzysztof Zalewski, Muchy). Pierwszy singiel promujący album „Good Boy”, z marszu został piosenką dnia w Trójce i od tego czasu bardzo często gości na playliście tej stacji.