Idź do William DuVall

Przełożony z 24 marca 2021 oraz 5 października 2021r.

W celu wymiany biletów na nową datę prosimy o kontakt z bileterią, za pośrednictwem której bilety zostały zakupione. Bądźcie bezpieczni i dbajcie o siebie.

William DuVall

William DuVall

niedz. 15 maj 2022
Warsaw

Klub Hybrydy | Warsaw

Otwarcie bram: Info wkrótce

Niewielu muzyków miało tak różnorodną artystycznie i pełną sukcesów karierę jak frontman Alice in Chains, William DuVall. Od założenia w 1983 roku jako nastolatek legendarnego zespołu z Atlanty – Neon Christ, aż do współpracy supergrupy Giraffe Tounge Orchestra (z członkami zespołów Mastodon i Dillinger Escape) w 2016 roku, DuVall od ponad 35 lat tworzy swoje wyjątkowe miejsce na firmamencie.

4 października Artysta wydał swój pierwszy solowy album „One Alone” promowany singlem „Til the Light Guides Me Home”.

„One Alone” to tlący się, całkowicie akustyczny romans. W przeciwieństwie do wielowarstwowego ataku dźwiękowego, który pojawia się w większości jego dyskografii, „One Alone” jest tak unikatowy i intymny jak to tylko możliwe – przypomina nocną spowiedź czy kameralny koncert w salonie.

William wspomina: „Czułem potrzebę oderwania wszystkiego. Ten album jest zdecydowanie jednym głosem i jedną gitarą. Ujawnia sedno tego, kim jestem jako wokalista, gitarzysta i autor tekstów.” 

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaz*

Występujący Artyści

Dostęp dla osób z niepełnosprawnościami

W celu zakupu biletu dla osób z niepełnosprawnościami KLIKNIJ TU