Idź do Santana

Santana

wt. 17 mar 2020
Kraków

Otwarcie bram: Info wkrótce

Carlos Santana

Miraculous 2020 World Tour

 

Wirtuoz gitary świętuje 20-lecie albumu Supernatural oraz 50-lecie albumu Abraxas

Dziesięciokrotny zdobywca nagrody Grammy®, trzykrotny Latin Grammy®, mający swoje miejsce w Rock and Roll Hall of Fame – Carlos Santana ogłosił wiosenną trasę koncertwą po Europie  Miraculous 2020 World Tour! 17 marca 2020 r. będziemy mieli okazję posłuchac jego hitów w TAURON Arena w Krakowie!

 

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaz*
    Od 170,00 zł
  • Platinum*
  • Pakiet Hospitality*

Występujący Artyści

Pobliskie Hotele

Informacje o wydarzeniu

Artysta wraz z zespołem zagra najpopularniejsze utwory z pięćdziesięcioletniej kariery muzycznej, poczynając od pamiętnego Woodstocku w 1969 roku, po Supernatural i nie tylko. Trasa będzie upamiętniać dwa bardzo ważne wydarzenia w karierze muzyka: 20 rocznicę jego przełomowego, wielokrotnie nagradzanego albumu Supernatural oraz 50 rocznicę jego arcydzieła Abraxas.

Carlos Santana oprócz swoich fantastycznych utwórów z czasów Woodstock, czy Supernatural, podczas Miraculous 2020 World Tour zaprezentuje rownież – jak sam to nazywa: “hymny nowego jutra”. Zespół (w którym gra żona Santany, Cindy Blackman Santana - na perkusji) wykona także pełne energii utwory z albumu Africa Speaks z 2019 roku, wyprodukowanego przez Ricka Rubina. NPR nazwał ją „najlepszą płytą od dziesięcioleci”, a New York Times powiedział, że „należy do najbardziej charyzmatycznych albumów w 50-letniej karierze Santany”.