Idź do Yes

W trakcie zmiany daty

Yes

sob. 09 maj 2020
Wroclaw

Otwarcie bram: Info wkrótce

YES w Polsce!

The Album Series 2020 Tour

YES - jeden z najbardziej innowacyjnych zespołów prog rockowych i prawdziwych legend tego gatunku, 9 października ogłosił trasę koncertową po Wielkiej Brytanii, zaplanowaną na maj i czerwiec przyszłego roku. Podczas The Album Series 2020 Tour pojawią się utwory z albumu Relayer z 1974 oraz inne klasyki doskonale znane fanom YES. 

 

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • Sprzedaz*
    Przełożony
  • Platinum*
    Przełożony

Występujący Artyści

Informacje o wydarzeniu

Wspomniana trasa koncertowa odbędzie się po bardzo udanej trasie #YES50 Anniversary z 2018 roku i ponownie w jej składzie znajdą się: Steve Howe (gitary), Alana White (perkusja), Geoff Downes (klawisze), Billy Sherwood (gitara basowa i wspierający wokal), Jon Davison (wokal) i Jay Schellen (dodatkowe bębny i perkusja).

 

Podzielonemu na dwie części koncertowi, towarzyszyć będzie zarówno doskonała oprawa muzyczna, jak i wizualna.  Pierwsza część zawierać będzie najpopularniejsze utwory z obszernego katalogu YES. Podczas drugiej, usłyszymy utwory z Relayer - siódmego studyjnego albumu zespołu i jednego z najbardziej charakterystycznych albumów YES.

Podczas koncertu we Wrocławiu będzie można również zobaczyć wystawę prac Rogera Deana - angielskiego malarza i grafika, projektanta okładek do płyt YES. Artysta będzie towarzyszyć muzykom podczas ich trasy The Album Series 2020.