Idź do Papa Roach & Hollywood Undead

Papa Roach & Hollywood Undead

sob. 07 mar 2020
Poznan

Otwarcie bram: Info wkrótce

Papa Roach i Hollywood Undead na wspólnym koncercie w Polsce!

7.03.2020 – Poznań, Hala Nr 3A MTP


W związku z dużym zainteresowaniem, koncert Papa Roach & Hollywood Undead zaplanowany na 7 marca 2020 zostaje przeniesiony z Hali Nr 2 MTP do Hali Nr 3A MTP.

Dodatkowa pula biletów jest dostępna na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl. Bilety zakupione na koncert w Hali Nr 2 zachowują ważność.

 

Papa Roach to jeden z najważniejszych amerykańskich zespołów rockowych. Powstał w 1993 roku w Kalifornii. W 1997 roku ukazała się ich debiutancka płyta „Old Friends from Young Years”, a 3 lata później „Infest” z ich najbardziej znanym utworem – „Last Resort”. Na początku 2019 roku zespół podzielił się z nami swoim 10 albumem – „Who Do You Trust?”. Muzyka Papa Roach ewoluuje, ale wciąż ma w sobie coś z old schoolowego grania.

Hollywood Undead to rapcore’owy zespół pochodzący z Los Angeles. Ich debiutancki album ukazał się w 2009 roku, a zespół szybko zdobył sporą rzeszę fanów. Ich ostatnim krążkiem jest „V” z 2007 roku. Obecnie muzycy pracują nad nową, szóstą w ich dyskografii płytą. Niedawno ukazał się singiel „Already Dead”.

 

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaz*
    Od 179,00 zł
  • PAPA ROACH VIP*
  • HOLLYWOOD UNDEAD VIP*

Występujący Artyści