Idź do Pearl Jam

Pearl Jam

pon. 13 lip 2020
Kraków

Otwarcie bram: Info wkrótce

PEARL JAM OGŁASZA EUROPEJSKĄ LETNIĄ TRASĘ KONCERTOWĄ 2020!

13 lipca, TAURON Arena Kraków

Support: White Reaper

Ogólna sprzedaż rusza 7 grudnia o 11.00 (czasu polskiego) na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl

 

Pearl Jam wyruszy w europejską trasę koncertową, obejmującą trzynaście koncertów, która odbędzie się w czerwcu i lipcu 2020 roku. Letnia trasa zespołu rozpocznie się 23 czerwca we Frankfurcie, a zakończy 22 lipca w Amsterdamie. Trasa obejmuje także cztery festiwale: Lollapalooza Stockholm i Lollapalooza Paris, Rock Werchter oraz American Express Presents BST Hyde Park, na których Pearl Jam będzie headlinerem.

Ogólna sprzedaż biletów na większość koncertów rozpocznie się w sobotę, 7 grudnia o 11:00 (czasu polskiego). Wyjątki stanowią Lollapalooza Stockholm – bilety są już w sprzedaży, Lollapalooza Paris - sprzedaż ruszy w środę, 4 grudnia o godz. 10:00 CET, Rock Werchter - sprzedaż ruszy w piątek, 6 grudnia o godzinie 10.00 CET.    

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaz*
    Od 335,00 zł

Występujący Artyści

Pobliskie Hotele

Informacje o wydarzeniu

12 Days of Pearl Jam:

Aby rozpocząć sezon świąteczny, Ten Club wypuścił dziś playlistę “12 Days of Pearl Jam”. Dwanaście świątecznych singli Pearl Jam zostanie udostępnionych po raz pierwszy na wszystkich platformach DSP oraz w ramach świątecznej playlisty Spotify.

O PEARL JAM

22 października 2015 roku minęło 25 lat od pierwszego koncertu Pearl Jam. Po dziesięciu albumach studyjnych, setkach wyjątkowych występów na żywo i oficjalnych bootlegów koncertowych zespół ciągle cieszy się uznaniem krytyków i sukcesem komercyjnym – sprzedał ponad 85 milionów albumów na świecie i w 2017 roku został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame.