Idź do Niall Horan

Odwołany

Niall Horan

Niall Horan

wt. 13 paź 2020
Warsaw

Torwar | Warsaw

Otwarcie bram: Info wkrótce

NIALL HORAN
NICE TO MEET YA TOUR 2020

13 PAŹDZIERNIKA

COS Torwar, Warszawa 

Gość specjalny: Maisie Peters

 

Niall Horan rozpocznie obszerną trasę koncertową, związaną z promocją Heartbreak Weather 20 kwietnia w Bridgestone Arena w Nashville. W ramach światowej trasy Nice To Meet Ya. Artysta wystąpi w Polsce w towarzystwie gościa specjalnego Maisie Peters.

Ogólna sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 6 marca o 10.00 na stronie www.LiveNation.pl i www.Ticketmaster.pl. Przedsprzedaż dla posiadaczy kart Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 4 marca o 10.00 i potrwa do piątku, 6 marca do 9.00. Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się 5 marca o 10.00 na Ticketmaster.pl i potrwa do 6 marca do 10.00.


Pochodzący z Mullingar, Irlandia, Horan sprzedał ponad 80 milionów płyt i wielokrotnie koncertował po całym świecie razem z kultowym zespołem One Direction. Dzięki pełnometrażowemu solowemu debiutowi Flicker (Capitol Records), Artysta odniósł ogromny globalny sukces i cieszył się dużym uznaniem krytyków. Album wspiął się na szczyt listy Billboard 200 w październiku 2017 r. i wkrótce pokrył się co najmniej platyną w 20 krajach, w tym w USA. Oprócz ponad 3 milionów sprzedanych albumów i 3,5 miliardów streamów na całym świecie, znalazł się  na szczycie listy Top Albumów iTunes w 61 krajach.

Flicker zawiera podwójnie platynowy singiel „This Town” oraz potrójnie platynowy „Slow Hands”. Flicker World Tour obejmował wyprzedane koncerty w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Europie, Singapurze, Japonii, Brazylii i Australii.

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • Sprzedaz*
    Odwołane.
  • Pakiety VIP*
    Odwołane.
  • Platinum*
    Odwołane.

Występujący Artyści

Pobliskie Hotele

Informacje o wydarzeniu

Niall Horan grał na największych scenach świata i słyszał, jak słowa jego piosenek wykrzykiwane są przez zgromadzone tam tłumy. Ma na swoim koncie rekordy Guinnessa z poprzednim zespołem..Jego niesamowicie czarujący wygląd został także uwieczniony w postaci lalki z jego podobizną. Mimo tego wszystkiego, irlandzki piosenkarz, autor tekstów i gwiazda pop, nie jest odporny na miłosne wzloty i upadki. To co wyróżnia Horana to to, że kiedy tworzy album inspirowany rozstaniami, nie użala się nad sobą. Korzysta z okazji, by ponownie przeanalizować relacje pod każdym kątem, od burzliwych upadków do prawdziwych wzlotów.
Rezultatem tych przemyśleń jest Heartbreak Weather, album, który rejestruje pełen zakres emocji odczuwanych, gdy miłość rozwija się i ostatecznie rozpada, zestawiony z odpowiednio potężną i dynamiczną ścieżką dźwiękową - wirem nowoczesnego popu i nostalgicznego groove, hałaśliwego rocka i folka, cichymi dźwiękami i donośnymi partiami chórów. „To prawie album koncepcyjny” - mówi Horan. „Miałem nadzieję opowiedzieć ludziom historię, napisać piosenki o związku od jego początku aż do końca - z różnych stron – zamiast pisać same smutne utwory o sobie. Bo kiedy dochodzi do rozpadu związku, nie jest to tylko i wyłącznie coś smutnego.”
Obok bywalca salonów z "Nice to Meet Ya", słodko-gorzkiego hymnu „No Judgement” i, piosenki o złamanym sercu „Put a Little Love on Me” znajdziemy zestaw utworów o większej energii niż te z “Flickera” z 2017 r., na które wpływ miały tak rozległe inspiracje jak Bruce Springsteen, Arctic Monkeys i Weeknd. Nagrany w Los Angeles, Londynie i na Bahamach z gwiazdorskim zespołem, w tym Teddym Geigerem, Julianem Bunettą, Tobias’em Jesso Jr., Greg’iem Kurstin’em, Mozellą i innymi, Heartbreak Weather zabiera słuchaczy w podróż, w której perspektywa, emocje i muzyka ciągle się zmieniają. Ostatecznie podróż ta jest tak samo uzdrawiająca, jak i zabawna – piosenki te zostały wprost stworzone na scenę.

13 marca Capitol Records wyda nowy album Nialla, Heartbreak Weather. 7 lutego Horan udostępnił swój nowy singiel „No Judgement” wraz z oficjalnym wideo.