Idź do Oh Wonder

Oh Wonder

Oh Wonder

wt. 10 lis 2020
Poznan

Hala nr 2 MTP | Poznan

Otwarcie bram: Info wkrótce

Oh Wonder ruszają w trasę koncertową! W listopadzie zagrają w trzech polskich miastach.

10 listopada – Poznań, Hala nr 2 MTP

11 listopada – Warszawa, klub Stodoła

12 listopada – Kraków, klub Studio

Ogólna sprzedaż biletów na koncerty w Polsce rozpocznie się w piątek, 13 marca o godz. 10:00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl

Przedsprzedaż Citi Handlowy: środa, 11 marca godz. 10:00 – piątek, 13 marca godz. 9:00

Przedsprzedaż Ticketmaster: czwartek, 12 marca godz. 10:00 – piątek, 13 marca godz. 10:00 na Ticketmaster.pl

Oh Wonder to pochodzących z Londynu duet alt-popowy, w skład którego wchodzą Anthony West i Josephine Vander Gucht. Zespół ma na swoim koncie trzy, świetnie przyjęte przez fanów i krytyków albumy oraz wyprzedane koncert na całym świecie.

Nadchodząca trasa koncertowa będzie promowała wydany w lutym album ,, No One Else Can Wear Your Crown’’.

Album ,,No One Else Can Wear Your Crown’’ został w całości napisany oraz wyprodukowany w domowym studio zespołu. Na płytę trafiło 10 utworów, które ukazują różne emocje i doświadczeń zdobyte w ostatnich latach działalności Oh Wonder – od ostatniej trasy koncertowej, przerwy w karierze zespołu, po wszystko co do tej pory osiągnęli. Nic więc dziwnego, że ,,No One Else Can Wear Your Crown’’ ma nadrzędne przesłanie dotyczące akceptacji siebie, wiary we własne możliwości i radości z życia.

Album „No One Else Can Wear Your Crown” to doskonały dowód na to, jaka siła drzemie w zespole Oh Wonder oraz wspaniała, muzyczna nadzieja na lepsze jutro. Album to doskonałe połączenie wielkich pytań o miłość i związek, po zadumę nad tym co zrobić z psem podczas trasy koncertowej. „No One Else Can Wear Your Crown” to szczere i radosne lekarstwo na trudy i zmagania, z którymi przyszło nam się mierzyć w dzisiejszych czasach.

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaz*
    Od 105,00 zł

Występujący Artyści