Idź do New Model Army

Przełożony z 29 października 2020

New Model Army

New Model Army

śr. 27 paź 2021
Kraków

Kwadrat | Kraków

Otwarcie bram: Info wkrótce

NEW MODEL ARMY


TRZYGODZINNE KONCERTY PODSUMOWUJĄCE DOTYCHCZASOWĄ 

KARIERĘ ZESPOŁU


Bilety na koncert w ogólnej sprzedaży dostępne będą od środy, 11 marca od 11:00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.

Przedsprzedaż dla posiadaczy kart Citi Handlowy rozpocznie się dzisiaj, 9 marca o 17:00 i zakończy się w środę, 11 marca o 10:00.

Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się we wtorek, 10 marca o 11:00 na Ticketmaster.pl i potrwa do środy, 11 marca do 11.00.

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaz*

Nie możesz znaleźć czego szukasz?

Wybierz inną datę

Wcześniejsze daty
Późniejsze daty

Występujący Artyści

Pobliskie Hotele

Informacje o wydarzeniu

New Model Army zostało utworzone w 1980 roku w Bradford, a jego początki to takie inspiracje jak Northern Soul, Punk Rock  i niespokojna atmosfera tamtych czasów. Od tamtego momentu odbyli długą, twórczą i pełną  wrażeń 

podróż. 

Zespół ma ogromny wpływ na „post-punk”, „folk-rock”, „polityczny rock”, „goth”, „metal” i wszelkiego rodzaju subkultury muzyczne, ale zdecydowanie odmawia przynależności do jakiegokolwiek klubu lub stylu, który by ich ograniczał.
Nawet bez konkretnej publiczności związanej z jednym „gatunkiem”, New Model Army wciąż sprzedaje miliony albumów oraz przyciąga największych producentów na świecie (Glyn Johns, Tom Dowd, Andy Wallace, Bob Clearmountain, Joe Barresi). Zespołowi udało się także zbudować niemal religijne oddanie wśród fanów. 

Istnieje niewiele grup, które mogą nagrywać i wydawać to, co lubią
i kiedy im się podoba, zachowując jednocześnie światową popularność, a to wszystko bez żadnego kompromisu artystycznego czy handlowego.

Ostatnie lata przyniosły także odnowienie medialnego
i komercyjnego losu zespołu. Albumy „Between Dog and Wolf”, „Between Wine and Blood” (2013/14) oraz „Winter” (2016) przywróciły znaczenie New Model Army jako istotnej siły twórczej. Natomiast album „From Here” z 2019 roku, nagrany na małej norweskiej wyspie Giske na tle morza, gór i bieżących wydarzeń, które ogarnęły wtedy świat, wspiął się na najwyższe pozycje na listach i otrzymał jedne z najlepszych recenzji w historii grupy.

Dostęp dla osób z niepełnosprawnościami

W celu zakupu biletu dla osób z niepełnosprawnościami KLIKNIJ TU