Idź do Larkin Poe

Przełożony z 28 lutego 2021. oraz 3 listopada 2021.

 

Zachowaj swój bilet, ponieważ będzie ważny na nową datę. Bądźcie bezpieczni i dbajcie o siebie.

 

Zachowaj swój bilet, ponieważ będzie ważny na nową datę. Bądźcie bezpieczni i dbajcie o siebie.

Larkin Poe

Larkin Poe

niedz. 22 maj 2022
Kraków

Kwadrat | Kraków

Otwarcie bram: Info wkrótce

Po dwóch owocnych latach, w czasie których zespół otrzymał nominację do GRAMMY® za swój przedostatni, wysoko notowany album i koncertował na całym świecie - od Nashville do Nowej Zelandii, Larkin Poe powraca z niepodważalnie najbardziej odważnym artystycznie i dalekosiężnym materiałem do tej pory.

Zespół ponownie wcielił się w rolę producenta albumu, który zostanie wydany w ich własnej wytwórni Tricki-Woo Records. SELF MADE MAN ujrzy światło dzienne 1 maja 2020. Multiinstrumentalny siostrzany duet, który tworzą Rebecca i Megan Lovell, pochodzą z Nashville, lecz wychowały się w Atlancie. Ich muzyka i przekaz w stronę niezbadanych terenów, zainspirowany epickimi podróżami po całym świecie, ciągle ma w sobie korzenie pochodzące z uwielbianej przez nie południowej części USA. Poczynając od grzmiącego mocą pierwszego kawałka na albumie „She’s A Self Made Man”, po nostalgiczne „Tears of Blue to Gold” czy ostrzejsze, zakrapiane bluesem rodem z Chicago „Scorpion” po radosne „Easy Street”, album jest naznaczony ambicją łączącą eklektyzm, energiczne brzmienia i otwartość. Uniwersalne teksty są przepełnione połączeniem tradycji z inwencją i wyjątkową umiejętnością Larkin Poe poruszania serc i dusz ludzi na całym świecie.

Polska publiczność będzie miała możliwość usłyszeć nowy album w wersji live aż dwukrotnie. W 2022 roku Larkin Poe odwiedzą dwa polskie miasta w ramach swojej europejskiej trasy koncertowej.

 

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaż*
    Od 89,00 zł

Nie możesz znaleźć czego szukasz?

Wybierz inną datę

Wcześniejsze daty
Późniejsze daty

Występujący Artyści

Pobliskie Hotele

Dostęp dla osób z niepełnosprawnościami

W celu zakupu biletu dla osób z niepełnosprawnościami KLIKNIJ TU