Idź do Larkin Poe

Larkin Poe

Larkin Poe

pon. 01 mar 2021
Warsaw

Klub Proxima | Warsaw

Otwarcie bram: Info wkrótce

Larkin Poe na dwóch koncertach w Polsce!

28 lutego 2021 - Kraków, klub Kwadrat

01 marca 2021 - Warszawa, klub Proxima

Ogólna sprzedaż biletów na koncerty w Polsce rozpocznie się w poniedziałek, 20 kwietnia o godz. 11:00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl 

Przedsprzedaż Citi Handlowy: czwartek, 16 kwietnia godz. 11:00 – poniedziałek, 20 kwietnia godz. 10:00 

Przedsprzedaż Ticketmaster: piątek, 17 kwietnia godz. 11:00 – poniedziałek, 20 kwietnia godz. 11:00 na Ticketmaster.pl

 

Po dwóch owocnych latach, w czasie których zespół otrzymał nominację do GRAMMY® za swój przedostatni, wysoko notowany album i koncertował na całym świecie - od Nashville do Nowej Zelandii, Larkin Poe powraca z niepodważalnie najbardziej odważnym artystycznie i dalekosiężnym materiałem do tej pory.

Zespół ponownie wcielił się w rolę producenta albumu, który zostanie wydany w ich własnej wytwórni Tricki-Woo Records. SELF MADE MAN ujrzy światło dzienne 1 maja 2020. Multiinstrumentalny siostrzany duet, który tworzą Rebecca i Megan Lovell, pochodzą z Nashville, lecz wychowały się w Atlancie. Ich muzyka i przekaz w stronę niezbadanych terenów, zainspirowany epickimi podróżami po całym świecie, ciągle ma w sobie korzenie pochodzące z uwielbianej przez nie południowej części USA. Poczynając od grzmiącego mocą pierwszego kawałka na albumie „She’s A Self Made Man”, po nostalgiczne „Tears of Blue to Gold” czy ostrzejsze, zakrapiane bluesem rodem z Chicago „Scorpion” po radosne „Easy Street”, album jest naznaczony ambicją łączącą eklektyzm, energiczne brzmienia i otwartość. Uniwersalne teksty są przepełnione połączeniem tradycji z inwencją i wyjątkową umiejętnością Larkin Poe poruszania serc i dusz ludzi na całym świecie.

Polska publiczność będzie miała możliwość usłyszeć nowy album w wersji live aż dwukrotnie. W 2021 roku Larkin Poe odwiedzą dwa polskie miasta w ramach swojej europejskiej trasy koncertowej.

Support: Crown Lands

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaz*
    Od 89,00 zł

Występujący Artyści