Idź do Biffy Clyro

Biffy Clyro

Biffy Clyro

wt. 26 paź 2021
Warsaw

Klub Stodoła | Warsaw

Otwarcie bram: Info wkrótce

Biffy Clyro wraca do Polski!

26 października 2021 – Warszawa, klub Stodoła

Przedsprzedaż dla posiadaczy kart Citi Handlowy rozpoczyna się w środę, 19 sierpnia o 12.00 i potrwa do piątku, 21 sierpnia do 9.00.

Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 20 sierpnia o 10.00 na Ticketmaster.pl i potrwa do piątku, 21 sierpnia do 10.00.

Bilety trafią do sprzedaży ogólnej w piątek, 21 sierpnia o 10.00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.

Wraz ze swoim długo oczekiwanym nowym albumem „A Celebration of Endings”, Biffy Clyro ogłasza przesunięte w czasie europejskie daty ich nadchodzącej trasy koncertowej. Trasa zaplanowana na październik 2021 roku zostaje również rozszerzona o dodatkowe koncerty w Rzymie, Wiedniu i Warszawie.   

Biffy Clyro - szkocki zespół rockowy powstały w 1995 roku, w którego skład wchodzą Simon Neil (śpiew, gitara), James Johnston (gitara basowa, śpiew) oraz Ben Johnston (perkusja, śpiew). Przełom w ich karierze nastąpił w 2007 roku za sprawą czwartego albumu studyjnego ,,Puzzle’’, który zyskał uznanie krytyków, status złotej płyty w Wielkiej Brytanii i wyniósł zespół na szczyty radiowych i sprzedażowych list.

Biffy Clyro w swojej muzyce łączą postpunkową ekspresyjność z ciężkimi, metalowymi riffami. Aktywna działalność koncertowa, siedem albumów studyjnych na koncie, ponad 100 milionów wyświetleń pod teledyskami w serwisie YouTube oraz występy na prestiżowych festiwalach wpisały zespół na listę topowych zespół brytyjskiego rocka początku XXI wieku.

Fani, którzy zamówią album „A Celebration of Endings” w oficjalnym sklepie przed północą w poniedziałek 17 sierpnia, otrzymają dostęp do przedsprzedaży. Fani, którzy zamówili już album w przedsprzedaży, automatycznie otrzymają dostęp. Przedsprzedaż rozpocznie się od godz. 10:00 w środę 19 sierpnia przed sprzedażą ogólną, która rozpocznie się o godz. 10:00 w piątek 21 sierpnia.

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaz*
    Od 129,00 zł

Występujący Artyści

Pobliskie Hotele

Dostęp dla osób z niepełnosprawnościami

W celu zakupu biletu dla osób z niepełnosprawnościami KLIKNIJ TU