Idź do Sevdaliza

Przełożony z 25 kwietnia 2021r.

Zachowaj swój bilet, ponieważ będzie ważny na nową datę. Bądźcie bezpieczni i dbajcie o siebie.

Sevdaliza

Sevdaliza

czw. 19 maj 2022
Warsaw

Klub Stodoła | Warsaw

Otwarcie bram: Info wkrótce

Sevdaliza wystąpi w Warszawie!

19 maja 2022 – Warszawa, klub Stodoła

Sevdaliza - artystka irańskiego pochodzenia - pozostaje jedną z najbardziej szanowanych postaci na rynku muzycznym, która w ciągu ostatniej dekady odniosła światowy sukces ugruntowany milionami odtworzeń, wyprzedanymi koncertami na całym świecie i ogromnym uznaniem ze strony prasy. 

Jej długo oczekiwany album „Shabrang” jest dostępny i został wydany nakładem jej własnej wytwórni Twisted Elegance ➡ http://smarturl.it/shabrang

Wyprodukowany w całości przez Sevdalizę wraz z wieloletnim współpracownikiem Mucky'm, 15-utworowy album jest długo oczekiwaną kontynuacją jej docenionego przez krytyków debiutu z 2017 roku, „ISON”. „Shabrang” pokazuje, jak Sevdaliza odzyskuje moc po latach fizycznych i emocjonalnych turbulencji, których wyrazem jest podbite oko na okładce albumu. Jest to historia jej podróży do odkrywania siebie, miłości do siebie i znajdowania pokoju pośród całego chaosu na świecie. Album dodatkowo wzmacnia pozycję Sevdalizy jako jednej z najważniejszych współczesnych artystek, która nieustannie przesuwa granice brzmienia, tworząc całkowicie unikalny dla niej styl z elementami alternatywnej elektroniki, indie, trip-hopu, alternatywnego R&B i awangardy.

Sevdaliza o albumie:

„Ten album mówi o tym, że esencją wszystkiego jest dla mnie miłość. To głęboki list do siebie, moja własna biblia, którą musiałam napisać, aby zaufać i uwierzyć w życie. Zaufać samej sobie i swojemu charakterowi jako istoty ludzkiej."

“JOANNA”  https://youtu.be/8z0xZyZzPNA

“OH MY GOD” https://youtu.be/COx7NEy09t8

 

🖇 Dołącz do wydarzenia na Facebooku! 

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaż*

Występujący Artyści

Pobliskie Hotele

Informacje o wydarzeniu

🖇 Dołącz do wydarzenia na Facebooku! 

Dostęp dla osób z niepełnosprawnościami

W celu zakupu biletu dla osób z niepełnosprawnościami KLIKNIJ TU