Idź do The Rasmus

The Rasmus: Live… and Never Die ‘22

The Rasmus: Live… and Never Die ‘22

czw. 13 paź 2022
Kraków

Kwadrat | Kraków

Otwarcie bram: Info wkrótce

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaż*
    Od 99,00 zł

Nie możesz znaleźć czego szukasz?

Wybierz inną datę

Wcześniejsze daty
Późniejsze daty

Występujący Artyści

Pobliskie Hotele

Informacje o wydarzeniu

Multi-platynowy fiński zespół rockowy The Rasmus wydał teledysk do swojego zaraźliwego nowego singla „Jezebel”. Utwór został napisany i wyprodukowany przez Desmonda Childa, który współpracował z The Rasmus przy ich siódmym albumie studyjnym „Black Roses”. Child jest odpowiedzialny za powstanie niektórych z największych rockowych hitów, jest współautorem i producentem kultowych piosenek KISS, Bon Jovi, Aerosmith i Alice Cooper, żeby wymienić tylko kilka.

Piosenkarz Lauri Ylönen komentuje: „Wspaniale było znów pracować z Desmondem. On naprawdę wie, jak stworzyć przebój. Jezebel opowiada o dziewczynie, która bierze to, czego chce, bez pytania. Taki wolny duch”.

 

Mówiąc o współpracy, Desmond Child mówi: „Lauri dzwoni do mnie i mówi: „Hej, muszę napisać największą, najwspanialszą piosenkę na całym świecie. Czy zrobisz to [ze mną]?”, a ja powiedziałem: „Tak, ale jestem w Folegandros (Grecja)”, a on mówi: „Zaraz tam będę”.

Jezebel jest hołdem, hołdem złożonym dzisiejszym silnym kobietom, które posiadają swoje ciała, które są odpowiedzialne za ich zmysłowość, seksualność i które są zdeterminowane, by być równe”.

The Rasmus wykona „Jezebel” i po raz pierwszy weźmie udział w UMK, Uuden Musiikin Kilpailu, konkursie muzycznym, który wybiera fińskie zgłoszenia do Konkursu Piosenki Eurowizji, 26 lutego. Osoby spoza Finlandii mogą obejrzeć program na https://areena.yle.fi/tv

 

Zespół ogłosił niedawno odejście jednego z założycieli grupy -  gitarzysty Pauliego Rantasalmi i przedstawił swoją nową gitarzystkę, Emilię ‘Emppu’ Suhonen. Występ na UMK będzie pierwszym występem zespołu w nowym składzie.

Facebook https://www.facebook.com/therasmusofficial

Instagram https://www.instagram.com/therasmusofficial/?hl=e

YouTube https://www.youtube.com/user/RasmusOfficial

Dostęp dla osób z niepełnosprawnościami

W celu zakupu biletu dla osób z niepełnosprawnościami KLIKNIJ TU