Idź do The Killers

Splendour XR

Splendour XR

24
lip 2021
do 25
lip 2021
Online
Live Stream

Live Stream | Online

02:00

Otwarcie bram: Info wkrótce

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaz*

Występujący Artyści

Informacje o wydarzeniu

Splendour in the Grass przedstawia Splendour XR! Pierwszą na świecie wirtualną edycję kultowego australijskiego festiwalu. W weekend 24-25 lipca Splendour XR pojawi się na Twoim ekranie w fenomenalnym składzie: The Killers, Khalid, Chvrches, Charli XCX, Denzel Curry, Vance Joy, Grimes Metaverse (Super Beta), Duke Dumont, Of Monsters and Men, Avalanches, Masked Wolf, Russ Millions i wielu innych!  

 

Występy będzie można oglądać na urządzeniach mobilnych, tabletach, przeglądarkach, komputerach stacjonarnych i urządzeniach VR. Splendour XR łączy bowiem technologię, sztukę i ponad 50 artystów na prawdziwym wirtualnym festiwalu muzycznym. W przeciwieństwie do wszystkiego, co kiedykolwiek widziałeś, Splendour XR oferuje coś naprawdę wyjątkowego… Twoi ulubieni artyści, wykonujący nigdy wcześniej nie widziane sety na żywo, stworzone specjalnie z myślą o tym globalnym wydarzeniu online. 

 

Zbuduj swoją wirtualną przestrzeń, poruszaj się po fantazyjnie ozdobionym Byron Bay w Splendour, stwórz swój własny harmonogram, podróżuj ze sceny na scenę, aby oglądać swoich ulubionych muzyków, po drodze wirtualnie imprezując ze znajomymi. 

 

Festiwal odbędzie się w całości online i ma przystępną cenę, więc zanurz się w Splendour XR, siedząc w wygodnej kanapie i oglądaj z rodziną, przyjaciółmi i swoimi festiwalowymi ziomkami z całego świata. Brzmi nierealnie? Kup bilety, poznaj cały lineup i dowiedz się więcej o tym niesamowitym wydarzeniu.