Idź do Tool

Tool

Tool

sob. 21 maj 2022
Kraków

Otwarcie bram: Info wkrótce

TOOL

OGŁASZA DATY WIOSENNEJ TRASY KONCERTOWEJ

“Let’s finish what we started. Shall we?” – Maynard James Keenan

Przedsprzedaż na stronie zespołu 👉 od 28.09 od godziny 10:00

Przedsprzedaż dla Klientów CITI Handlowy 👉 od 29.09 od godz 10:00.

Sprzedaż ogólna 👉 od 1.10 od godz 10:00

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaz*
  • Pakiet Hospitality*

Występujący Artyści

Pobliskie Hotele

Informacje o wydarzeniu

TOOL powstał w 1990, wydał 6 albumów studyjnych: Undertow (1993), Ænima (1996), Lateralus (2001),10,000 Days (2006) oraz Fear Inoculum (2019); dwie EPki: 72826 (1991) oraz Opiate (1992), I limitowaną edycję boxsetu Salival (2000). Zespół zdobył cztery nagrody GRAMMY Awards®: Best Metal Performance (1998, “Ænima”), Best Metal Performance (2002, “Schism”), Best Recording Package (2007, 10,000 Days) oraz Best Metal Performance (2020, “7empest”). TOOL tworzą: Danny Carey (perkusja), Justin Chancellor (bas), Adam Jones (gitara) oraz Maynard James Keenan (wokale).

 

Każdy z uczestników wydarzenia dobrowolnie przyjmuje na siebie wszelkie potencjalne ryzyko i niebezpieczeństwa związane z uczestniczeniem w nim, niezależnie od tego, czy pojawią się one przed, w trakcie lub po wydarzeniu. W zakresie dozwolonym przez obowiązujące przepisy prawa, zrzeka się wszelkich roszczeń z tytułu obrażeń ciała i odpowiedzialności wobec Tool, kierownictwa, obiektu, artystów, innych uczestników oraz współpracowników Toola, podmiotów stowarzyszonych, agentów, funkcjonariuszy, dyrektorów, właścicieli i pracowników Toola, w imieniu własnym i towarzyszących im osób niepełnoletnich. Każdy uczestnik ponosi wszelkie ryzyko związane z  niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.

Tool, jego podmioty i podmioty stowarzyszone nie ponoszą odpowiedzialności za warunki lub działania tłumu na jakimkolwiek wydarzeniu ani za jakiekolwiek zmiany dokonane na miejscu, w tym, ale nie ograniczając się do, ustawienia miejsc siedzących lub warunków panujących w miejscu odbywania się koncertu. Podczas koncertu ze sceny w stronę widowni mogą być rzucane przedmioty, które mogą spowodować obrażenia. Zachowaj czujność przez cały czas trwania koncertu: przed, w trakcie i po jego zakończeniu. W przypadku wystąpienia jakiegokolwiek obrażenia, natychmiast poproś pracownika obsługi o pomoc i wskazówkę jak dotrzeć do punktu medycznego.

ZAKAZ UŻYWANIA URZĄDZEŃ NAGRYWAJĄCYCH OBRAZ LUB DŹWIĘK.

Dostęp dla osób z niepełnosprawnościami

W celu zakupu biletu dla osób z niepełnosprawnościami KLIKNIJ TU