Idź do Robert Plant & Alison Krauss

Robert Plant and Alison Krauss

Robert Plant and Alison Krauss

pon. 18 lip 2022
Sopot

Opera Leśna | Sopot

Otwarcie bram: Info wkrótce

📍Opera Leśna
Stanisława Moniuszki 12,
81-829 Sopot,

 

ABC widza: https://bart.sopot.pl/abc-widza

 

Dojazd komunikacją miejską, pociągiem, samochodem:  https://bart.sopot.pl/nasze-obiekty/opera-lesna/informacje-o-obiekcie/780-jak-dojechac

 

Osoby z niepełnosprawnościami:   https://bart.sopot.pl/nasze-obiekty/opera-lesna/informacje-o-obiekcie/783-osoby-z-niepelnosprawnosciami

 

Więcej informacji na: http://www.operalesna.sopot.pl/https://bart.sopot.pl/nasze-obiekty/opera-lesna

 

 

ODLEGŁOŚCI:

  • Port Lotniczy Gdańsk – 16,9 km
  • Dworzec PKP Sopot – 1,9 km
  • Dworzec PKP Gdynia Główna – 10,8 km
  • Dworzec PKP Gdańsk Główny – 13,4 km

 

WAŻNE LINKI:

 

👉 Jak kupić bilet?

👉 Kup bilet dla osób z niepełnosprawnościami

👉 Regulamin uczestnictwa w imprezie

 

️📅️ Inne imprezy Live Nation w Operze Leśnej

 

* Informacje na dzień: 27.11.2021

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaż*
  • Pakiet Hospitality*

Występujący Artyści

Pobliskie Hotele

Informacje o wydarzeniu

Długo oczekiwany następca epickiego albumu "Raising Sand" z 2007 roku jest już dostępny! Z tej okazji duet ogłosił pierwszą od dwunastu lat trasę koncertową. Począwszy od 1 czerwca 2022 roku, członkowie elitarnego Rock and Roll Hall of Fame oraz 27-krotni laureaci nagrody Grammy będą prezentować nowe utwory podczas międzynarodowej trasy, składającej się głównie z koncertów plenerowych. Wydarzenia odbędą się w USA, Wielkiej Brytanii i Europie. 

Bilety na europejską cześć trasy trafią do sprzedaży 26 listopada o 9:00. Fani mogą skorzystać z ekskluzywnej przedsprzedaży biletów na europejskie koncerty, kupując dzień wcześniej w sklepie DIG! dowolny format płyty: standardowe CD, Deluxe CD, które zawiera dwa dodatkowe bonusowe utwory, 180g podwójny winylowy album w wersji z rozkładaną okładką lub specjalną limitowaną edycję Coke Bottle Green LP. Zakupu można dokonać do godziny 12:00 we wtorek 23 listopada 2021. Przedsprzedaż biletów w Dig! rozpocznie się o 9:00 w środę 24 listopada. Więcej europejskich dat zostanie ogłoszone niebawem.

Bilety na amerykańską część trasy trafią do sprzedaży tydzień później, w piątek 3 grudnia 2021 o 10 rano.

 

Posłuchaj Raise The Roof w Warner Music: 

https://plantkrauss.lnk.to/RaiseTheRoof 

 

Nim album "Raise The Roof" ujrzał światło dzienne, został wyróżniony okładką w MOJO, w New York Times, wielostronicową rozkładówką w Vanity Fair, jak również w Variety, The Guardian i wielu innych tytułach na świecie. Jak pisze New York Times:

Raise The Roof w niemal w magiczny sposób nawiązuje do spektakularnego poprzednika, czyli Raising Sand. Znajduje jednak sposób by go rozwinąć, zagłębiając się zarówno w ciche subtelności, jak i krzykliwą intensywność”.

 

Nagrania w Sound Emporium Studio w Nashville rozpoczęły się pod koniec 2019 roku i zostały ukończone na kilka tygodni przed całkowitym lockdownem.  Podobnie jak „Raising Sand”, płytę wyprodukował T Bone Burnett. Materiał zawiera energetyczną mieszankę wczesnego bluesa, country, folk-rocka i zapomnianej muzyki soul napisanej zarówno przez legendy, jak i cichych bohaterów, takich jak: Merle Haggard, Allen Toussaint, The Everly Brothers, Anne Briggs, Geeshie Wiley, Bert Jansch, Ola Belle Reed czy Brenda Burns. Wszystko nagrane jest w aranżacjach jeszcze bardziej sugestywnych i hipnotycznych niż te znane z "Raising Sand".