Idź do Arcade Fire

Arcade Fire presents: The “WE” Tour

Arcade Fire presents: The “WE” Tour

sob. 01 paź 2022
Warsaw

COS Torwar | Warsaw

Otwarcie bram: Info wkrótce

 

Po entuzjastycznym przyjęciu singli „The Lightning I, II” i „Unconditional I (Lookout Kid)”, okrzyknięty przez The New Yorker doskonałym szóstym albumem, WE¸ wydanym przez Columbia Records, ujrzał światło dzienne dzisiaj, 6 maja 2022 roku.

 

Premiera WE zbiega się z ogłoszeniem jesiennej światowej trasy Arcade Fire. Po koncertach-niespodziankach w Toulouse Theatre w Nowym Orleanie, Bowery Ballroom w Nowym Jorku, Coachella's Mojave Tent i KOKO w Londynie, światowa trasa koncertowa WE, określona jako Arcade Fire „must-see live act” (Variety), wróci w pełnej produkcji na światowe sceny. Trasa rozpocznie się we wtorek 30 sierpnia w Dublinie i potrwa do 1 grudnia w Toronto. Północnoamerykańska część trasy WE – z wyjątkowym gościem Beck, grającym wieczorny akustyczny set – rozpocznie się 28 października w Waszyngtonie. Na koncertach w Europie gościem specjalnym będzie Feist.

 

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaż*
  • VIP*

Występujący Artyści

Pobliskie Hotele

Informacje o wydarzeniu

Arcade Fire nawiązali współpracę z PLUS1 (http://www.plus1.org). Dzięki temu 6 zł z każdego sprzedanego biletu trafia do fundacji KANPE (http://www.kanpe.org), za pomocą której wsparcie otrzymują najbardziej potrzebujące społeczności na Haiti.


 

 

 

Dostęp dla osób z niepełnosprawnościami

W celu zakupu biletu dla osób z niepełnosprawnościami KLIKNIJ TU